Oğlak Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

4.356
Oğlak Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Uzun zamandan beri uğraşmak zorunda olduğunuz zorlayıcı süreçleri geride bırakıyorsunuz.

Hemen hemen üç yıldır Plüton, satürn ve jüpiter’in transitleri sizi oldukça olumsuz etkiledi. İş hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde bu yüzden zorlanmalar yaşadınız. Tüm bu yaşananları geride bırakacaksınız ve 2021 yılında şanslı olacaksınız.

Özel hayatınızda yıprandığınız konuları partneriniz ile birlikte konuşarak halledebileceksiniz. Birbirinize karşı beslediğiniz saygı ve sevgi yerine gelecek.

Uranüs sizin iş alanlarınızı destekleyici bir yapıda olacak ve yeni iş girişimlerinde bulunacaksınız. Bu sene en çok ailenizle vakit geçirerek güzel paylaşımlarda bulunacaksınız.

Oğlak Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

13 Ocak 2021’de Yeni Ay kişisel anlamda kendinizi geliştirmek için yeni başlangıçlar yapmanıza fırsat tanıyacaktır. Bu sayede iş hayatınızda da başarılı olabileceksiniz.

28 Ocak 202’de Dolunay gerçekleşecek ve ortaklaşa olan para ön plana çıkacak. Maddi anlamda zorluk yaşamamak için biraz daha temkinli davranmaya çalışmalısınız.

30 Ocak 2021’de Merkür retroya başlayacak, bu retroda karşınıza maddi açıdan sizi zorlayan bazı süreçler çıkabilir. Bu yüzden de kredi çekmemeye ve borç almamaya dikkat etmelisiniz.

1 Şubat 2021 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak, para ile ilgili konularınız etkilenecek. Teknoloji ile ilgili bir iş yapıyorsanız ve medya ile ilgili buralarda yeni oluşumun içerisine girebilirsiniz.

11 Şubat 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve para ile ilgili konular ön plana çıkacak. Maddi açıdan yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz fakat Merkür gerilemesini dikkate katmalısınız. Yatırım yapma gibi düşünceniz varsa biraz daha zamana bırakabilirsiniz.

17 Şubat 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacaklar. Bu yüzden ekonomik anlamda kendinizi olabildiğince kısıtlamaya çalışmalısınız. Elinize geçecek olan para varsa bunu en iyi şekilde değerlendirin.

23 Şubat 2021’de Merkür retro hareketi bitecek ve maddi alanda yaşadığınız zorluklar geride kalacak.

23 Şubat 2021’e Dolunay gerçekleşecek ve şans sizden yana olacak kariyeriniz için yeni hedefler belirleyeceksiniz.

28 Mart 2021’de Dolunay iş hayatınızı ve kariyer hayatınızdaki gelişmeleri hızlandıracaktır. İşinizle ilgili önemli bir sonuç bekliyorsunuz bunu alabilirsiniz.

9 Mayıs 2021’de Venüs İkizler burcuna geçecek ve bu tarih boyunca işinizi hafifletmek için çevrenizdeki insanlardan destek almak isteyebilirsiniz.

11 Mayıs 2021’de Yeni Ay ile birlikte işinize olan hevesiniz giderek artacak artacak daha hırslı ve azimli olacaksınız.

14 Mayıs 2021’de ise Jüpiter Balık burcuna geçecek, iletişimle alakalı konularınızda daha şanslı olacaksınız. Özellikle müşterileriniz varsa onlarla bir iş görüşmesi yapabilirsiniz.

23 Mayıs 2021’de Satürn’ün para evinizi de geriliyor olacak, bu yüzden biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hayatınızı düzene oturtmalı ve maddi harcamalarınızı düzenlemelisiniz.

30 Mayıs 2021’de Merkür retroya başlayacak, işle alakalı durumlarınızda zorluklar tekrar karşınıza çıkabilir.

10 Haziran 2021’de Güneş Tutulması gerçekleşecek ve işinizde yerine getirmeniz gereken bir sorumluluk varsa bunu yerine getireceksiniz.

10 Temmuz 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek ve bu sayede ortaklıklı olan işlerinizde yeni girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz.

22 Temmuz 2021’de Venüs kariyer alanınızda etkili olacak, medya ve ticaretle ilgili işleriniz varsa buralarda yeni oluşumlar içerisine gireceksiniz. Yeni insanlarla tanışarak farklı plan ve projeler çizebilirsiniz.

24 Eylül 2021’de yaşanacak olan Dolunay size para anlamında etkileyecek, ertelediğiniz bir ödemeniz varsa bunu bir an önce ödemeniz gerekebilir.

8 Ağustos 2021’de oluşacak olan Yeni Ay sayesinde kariyer ve iş alanında bazı dönüştürücü yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Fakat bu konuda gerçekten ne istediğinizi bilmeniz lazım. Aynı zamanda bu iki hafta boyunca hayatınızı bilinçli olarak değerlendirilmeli ve geleceğinize yön vermelisiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve maddi açıdan sizi etkileyecek. Ortaklıklı  işleriniz varsa biraz daha özveri ile çalışmaya bakmalısınız.

7 Eylül 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek, işiniz ile alakalı çıkmanız gereken bir seyahat varsa bunu ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

15 Eylül 2021’de Mars Terazi burcuna geçiş yapıyor, enerjinizi iş hayatınıza ve kariyer hayatınıza saklayacaksınız. İşiniz de patronlarınıza kendinizi kanıtlayabilmek için büyük çaba sarf edebilirsiniz.

21 Eylül 2021’de Dolunay gerçekleşecek, daha önceden kurmuş olduğunuz bir işiniz varsa ya da kuracak olduğunuz buralarda aksamalar ile karşılaşabilirsiniz.

27 Eylül tarihinde Merkür retroya başlayacak ve kariyer hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek. Bu yüzden büyük anlaşmalar yapmamaya dikkat edin.

6 Ekim 2021’de Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Çevrenizdeki insanlardan işiniz ile ilgili yeni bilgiler alabilir ve işinizi farklı bir yöne çekebilirsiniz.

11 Ekim 2021’de Satürn retro hareketi bitiyor, daha düzenli bir harekete geçiyor. Bunun sayesinde maddiyatla ilgili sorunlarınız varsa buralarda sorunlar giderilecektir.

18 Ekim 2021’de Merkür ve Jüpiter düzeliyor. İletişim ile ilgili sorunlarınızda ki sıkıntılar son bulacak. Maddi durumunuzu iyileştirmek için ekstra gelir kaynakları elde etmenin yollarını bakacaksınız.

20 Ekim 2021’de Dolunay gerçekleşecek, işinizle ilgili yeni bir oluşum içerisinde iseniz bunun sonuçlarını görebilirsiniz.

6 Kasım 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, toplum içerisinde çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanlara faydalı olabilmek için daha çok çaba sarf edeceksiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek, işinize göstermiş olduğunuz özveri giderek artacak ve farkındalığınız yükselecek.

1 Aralık 2021’de Neptün olumsuz açıları bitiyor, yavaşlayan durumlar varsa buralarda hızlanma görülecektir.

4 aralık 2021 tarihinde Güneş Tutulması yaşanacak, kariyer alanında beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz ve moraliniz bozulabilir.

19 Aralık 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve çevrenizdeki insanlardan işiniz ile ilgili bir olay hakkında bilgi almak isteyeceksiniz. Uzun zamandır çaba sarf ettiğiniz bir iş varsa bunun güzel sonuçlarlıyla karşılaşabilirsiniz.

19 Venüs retroya başlıyor, kişisel ihtiyaçlarınıza öncelik vererek maddi harcamalarınıza dikkat edeceksiniz.

24 Aralık 2021’de Uranüs ve Satürn kare açı gerçekleşecek, maddi açıdan zorlayacak olan durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Özellikle aile içerisinde maddi anlamda destek görebileceksiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde ise Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve hayatınızı daha da kolaylaştırmak için işinize odaklanarak yeni keşifler içerisinde bulunacaksınız.

Oğlak Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

13 Ocak 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek, aşk hayatınızı destekleyici durumlarla karşılaşacaksınız. Bugüne kadar size engel olan durumlar ortadan kalkabilir.

14 Ocak 2021 tarihinden itibaren Uranüs’ün ters açısı ortadan kalkıyor, özel hayatınız ile ilgili alanlarda yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

28 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde her türlü ikili ilişkilerinize özen göstereceksiniz. Partnerinizle aranızda var olan diyaloğu giderek geliştireceksiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve çevrenizde tanımadığınız insanlar varsa bunları daha çok tanımak isteyeceksiniz.

13 Mart 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek uzaktan akrabalarınız daha çok gündeminiz de olacak. Görmediğiniz insanlar varsa yanlarına gitme fikri içerisine girebilirsiniz.

4 Nisan 2021 tarihi itibariyle Merkür iki hafta boyunca sizin ev ve aile hayatınızı etkileyecek. Evinizin içerisinde tamir edilmesi gereken yerler varsa bunlara yoğun aşabilirsiniz. Aile büyüklerinizden bir kişinin sağlık sorunu sizi endişelendirebilir.

12 Nisan 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve aileniz ile ilgili durumlar ön planda olacak. Aile içerisinde bir türlü ortak noktada bulunmadığınız konuları tekrar ortaya çıkarmak isteyeceksiniz ve daha rahat edeceksiniz.

11 Mayıs 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili konular ön planda olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın kariyerleri ile ilgili planlama yapacaktınız.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak, yakın çevreniz ile ilgili konular ön planda olacak. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçireceksiniz ve aranızın bozuk olduğu kişiler varsa aranız düzeltmeye çalışacaksınız.

26 Mayıs 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek ve bu sizin aşk hayatınızdaki sorunları ortaya çıkaracak. Partnerinizin sizden gizlediği durumlar varsa bunlar açığa çıkabilir.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter retro yapacak. Yakın çevreniz ile aranıza bazı soğukluklar girebilir. Bunun nedenini başkalarına değil de biraz da kendiniz de aramaya çalışmalısınız .

24 Haziran 2021 de oluşacak olan Dolunay sizi kişisel anlamda bazı sorgulamalara sokabilir. Aşka hayatınızdan biraz uzak durmak isteyebilirsiniz. İlişki içerisinde kıskançlık hissediyorsanız bunu partnerinizlle açık bir şekilde konuşmalısınız.

10 Temmuz 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek, her türlü ilişkileriniz etkilenecek. Partnerinizle birlikte ortak bir karar almakta zorlandığınız konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

10 eylül 2021’de Venüs Akrep burcuna geçiyor, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile ilgili alanlar daha çok ön planda olacak. Yeni insanlar tanımak size biraz rahatsız etsede çevrenizde biraz değişiklik yapmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

21 Eylül 2021’de gerçekleşecek olan Dolunay sevdiklerinizle ve akrabalarınızla daha çok vakit geçirmenizi sağlayacak.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton olumsuz açıları son buluyor. Sosyal çevrenizde aksaklıklar ve iletişim kopuklukları yavaş yavaş giderilmeye başlayacak.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs sizin ilişkiler alanında yaralanmalara neden olabilir. Bu yüzden partnerinizden ekstra fedakarlık görmek isteyebilirsiniz siz biraz geri çekilmek isteyeceksiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde ailenizle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Annenizin ve babanızın para ile ilgili bir sorunu varsa onlara maddi anlamda destek vermek isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek, aşk hayatınızı hareketlendirecek yeni oluşumlar içerisine gireceksiniz..

1 Aralık 2021‘de Neptün’ün geri hareketi bitecek, kendinizi rahat hissettiğiniz bir konuma gelecek. Yakın çevrenizle ilgili sorunlarınız varsa bunları çözeceksiniz. Özellikle yakın arkadaşınızla birlikte bir olayın üstesinden gelerek birbirinize karşı olan bağlarınızı daha da kuvvetlendireceksiniz.

13 Aralık 2021’de Mars sizin kişisel alanlarınızda olacak, kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız. İşinizden biraz uzak kalmaK size zarar vermez. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir zamanda işinizin başına geçebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs retroya başlayacak ve ikili ilişkilerde zorlu süreç içerisine gireceksiniz. Partnerinizin sizi bu süre zarfında anlamadığını düşünebilir ve bu yüzden alınganlık yapabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor. Sosyal ilişkileriniz arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Daha önceden sorun yaşadığınız konular varsa bu konuların çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Oğlak Burcu 2021 Sağlık Yorumu

10 Ocak 2021’den itibaren enerjiniz yüksek olacak ve kendinizi daha sağlıklı hissetmek için spora başlayabilirsiniz.

4 Mart  2021’den itibaren hastalıklara karşı biraz daha hassas olabilirsiniz. Bu yüzden kendinize dikkat etmeye çalışacaksınız.

11 Mayıs 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve bu sizin sağlığınız için yeni girişimlerde bulunmanız için güzel bir zaman dilimi olacaktır.

26 Mart 2021 tarihinde yaşanacak olan tam Ay Tutulması sayesinde sağlık problemlerinizi bir kenara bırakarak artık doğal çözüm yolları aramaya başlayacaksınız.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür retro yapacak, geçmişte yaşamış olduğunuz bir sağlık sorununuz karşınıza çıkabilir.

10 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte sağlık sorunlarınız biraz artış gösterebilir. Grip ve nezle gibi hastalıklardan korunmak için vitamin almayı ihmal etmeyin

11 Haziran 2021 tarihinden itibaren sosyal aktiviteleri daha ağırlık vermelisiniz, fiziksel olarak dinç kalmaya çalışmalısınız.

22 Haziran 2021’de Merkür retro raketi bitecek, sağlık alanında iletişiminizi daha da kuvvetlendireceksiniz.

4 Aralık 2021 tarihinde tam Güneş Tutulması gerçekleşecek, sağlığınızı ilgilendiren durumları ihmal etmemeye çalışın. Hem ruhsal hem de fiziksel olarak en iyi hissettirecek şeyleri yapmaya özen gösterin.

13 Aralik 2021 tarihinde Mars iki ay boyunca sağlık evinizin içerisinde olacak. Bu sıralar da enerjiniz biraz düşebilir ve sağlık alanında mücadeleci davranmaya bilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve sağlık ile ilgili konularda biraz daha içinize kapanacaksınız. Çevrenizdeki insanlardan destek almaya reddedebilirsiniz.

21 Aralık 2021 tarihinden itibaren enerjiniz yavaş yavaş yerine gelecek ve sizi sağlık açısından olumlu etkileyecek olan şeyleri yapmak isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.