Oğlak Burcu 2022 Yıllık Yorum

10.140
Oğlak Burcu 2022 Yıllık Yorum

2021 yılında zorlu geçen bir sürecin ardından rahatlayacağınız yeni bir yıla adım atıyorsunuz. Rotanızı baştan belirlemek isteyecek ve yeni yollar izlemeye çalışacaksınız. Hızlı bir şekilde hareket edebilir, çalışma hayatınızda da performansınızı iki katını çıkartabilirsiniz. İş yerinde ciddi kararlar vermeniz gereken konularla yüzleşeceksiniz. Kariyerinizi baştan değerlendirerek, artıları ve eksileri objektif bir şekilde ölçeceksiniz. Mayıs ayı içerisinde duygusallığınız ön plana çıkabilir. Aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerde daha kırılgan olabilirsiniz. İlişkiler anlamında ve uzun zamandan beri içinden çıkamadığınız durumlar sizin için netleşebilir.

Yönetici Gezegeni Etkileri

17 Aralık 2020 – 7 Mart 2023 Satürn Kova Burcunda

Satürn Kova burcundaki geçişini 7 Mart 2023 yılına kadar devam ettirecek. Bu geçiş sizin ikinci evinizin konuları ile ilgili olan durumları ön plana çıkarabilir. 2021 yılında yaşamış olduğunuz maddi problemler, hesap da olmayan harcamalar veya endişeler sizi fazlasıyla yormuş olabilir. Bu yıl içerisinde biraz daha rahatlayacak maddi anlamda önünüzü görebilmeye başlayacaksınız.

Yaklaşık 2,5 yıl süren bu Satürn konumlanışı, ortaklaşa yapılan işleri de zor durumlara sokmuş olabilir. Maddi kaygılardan dolayı psikolojik olarak üzerinizde baskı hissetmiş olabilirsiniz. 2022 yılında ise para ile ilgili konularda biraz daha sabırlı olmalı ve disiplinli davranmaya özen göstermelisiniz. İçinizden geldiği gibi harcamalar yapmamalı, gereksiz alışverişleri kısmaya çalışmalısınız. Geliriniz de büyük boyutlarda bir kayıp olmasa da var olan artışları en iyi şekilde değerlendirmek için temkinli bir biçimde hareket etmelisiniz. Para ile ilgili konularda ani kararlar alıp, dikkatsiz davranırsanız durumların sizin kontrolünün dışına çıktığının farkına varacaksınız. Bu dönem içerisinde yatırım yapmalı ve farklı yatırımlarla da İlgilenmeye çalışmalısınız. Özellikle altın, gümüş, döviz, borsa ve kripto gibi uzun vadeli yatırımlar hakkında eğitimler almak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda sizi zor duruma sokan alışkanlıklardan vazgeçmeye çalışmalısınız. Kazandığınızın fazlasını harcamak durumunda olursanız, Satürn zorlayıcı etkilerini gösterebilir.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Bu yıl gerçekleşecek olan Güneş ve Ay tutulmaları sizin 11. ve 5. evinizde gerçekleşecek. Duygularınız yeniden şekillenebilir ve yaratıcılığınızın geliştiğine şahit olabilirsiniz. 2021 yılında sizi zorlayan süreçlerden dolayı negatifliğe iten durumlardan uzaklaşmaya çalışacaksınız. Hayata karşı daha pozitif yaklaşacak ve neşenizi geri kazanacaksınız. Bu yıl içerisinde yakın çevrenizle sağladığınız ilişkiler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızın, akrabalarınızın veya kardeşlerinizin güvenini tamamen kazanacaksınız.

Karşınıza çıkan fırsatları görmeli, bunları en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Geçen sene kariyerinizle ilgili yaşamış olduğunuz olumsuzluklara karşı sabrettiğiniz için bu sene bunların nimetlerinden yararlanabileceksiniz. Yapmak isteyip de yapamadığınız durumların üzerine tekrar düşünebilir, hiçbir şey için geç olmadığının farkına varabilirsiniz. Temmuz ve Ocak ayları arasında hedeflerinize odaklanacak yavaş adımlarla, kendinizden emin bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız. Kariyerinizle ilgili alacak olduğunuz kararlar ve yapılan yenilikler sizi zaman zaman tatmin etmese de asıl başarıyı 2023 yılının başında yakalayabileceksiniz. Bu yıl içerisinde mücadele ettiğiniz konular ve oluşturduğunuz düzen giderek önemli bir hal almaya başlayacak. Geçen yıl kurmuş olduğunuz mevcut bir düzen var ise de bununla ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Ay düğümü hareketleri sayesinde kendi içinizde yaşamış olduğunuz problemlere rahat bir şekilde odaklanabileceksiniz. Kişisel olarak güçlendiğinizi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizde daha etkili olabilir, kendinizi özgür ve açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. İkili ilişkilerde duyarlı olmaya çalışacak ve hayal gücünüzü kullanarak problemlere farklı bakış açıları getirebileceksiniz. Kendinizi özgür bir şekilde ifade etmenin verdiği mutluluk sayesinde sorunları rahat bir şekilde çözmenin yollarını bulabileceksiniz. Çevrenizdeki insanların yapacak olduğunuz işleri onaylamasına ihtiyaç duymayacak, kendi onayınız doğrultusunda ilerlemek isteyeceksiniz. Bu dönemler içerisinde yeni insanlar tanımak isteyebilir, farklı gruplar içerisine girerek, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Komşularla, akrabalarla veya iş arkadaşlarıyla daha çok zaman geçirerek kendinize hobi alanları oluşturabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiler sizinle aynı düşünce yapısında olmasalar da onların fikirlerini benimseyecek ve bakış açınızı değiştirmeye çalışacaksınız. Beklenmedik bir hamilelik veya çocuklarla ilgili önemli gelişmeler hayatınızdaki bazı durumları değiştirebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.