Oğlak Burcu 2023 Yıllık Yorum

4.898
Oğlak Burcu 2023 Yıllık Yorum

Biraz daha sakinleşmeli ve kendinizi ait hissettiğiniz yerlere doğru adım atmalısınız. Ailenize, evinize ve sevdiklerinize vakit ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Aileniz ve yakın çevrenizle kurduğunuz bağlar güçlenmeye başlayacak. Evinizin içerisinde daha çok zaman geçirebilir, kendinize hoş alanlar yaratabilirsiniz. Evde geçirdiğiniz zaman boyunca hobilerinizden maddi kazanç elde etmek oldukça mümkün olacak.

Jüpiter 16 Mayıs 2023’te beşinci evinizden geçecek, hayatınızın tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Aşk hayatınız, eğlence anlayışınız ve çocuklarla ilgili durumlarda güzel gelişmeler sizinle olacak. Kendinizi geliştirmek için zihinsel uğraşlar önem kazanmaya başlayacak. Birbirinden farklı kurslara katılabilir, buralarda düzenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bilmediğiniz konular hakkında araştırmalar yapabilir ve ufkunuzu genişletmeye çalışabilirsiniz. Bu yıl sizin için köklenme zamanı. Kendi içinize çekilip, bazı soruları cevaplamanız gerektiğini düşüneceksiniz. Taşınma söz konusu ise bunu hızlandırma çabası içerisine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Aile içinde kurmuş olduğunuz bağlar güçlenmeye başlayacak. Ailenizin yanında kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanlara duygularınızı ifade etmek, sizin için bu dönem oldukça basit olacak. Aşktan yana şanslı olacaksınız, çevrenizdeki insanların dikkatini çekmeye başlayacaksınız. Aşk hayatınızı ilgilendiren meseleler hakkında dönüm noktaları oluşmaya başlayabilir. Evliyseniz, çocuk sahibi olma gibi bir isteğiniz var ise de bunun üzerine partnerinizle yeni bir karar alabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yok ise güçlü bir aşk sizinle olabilir ve ciddi bir ilişki gündemimizde yer almaya başlayabilir.

Çocuklarınız var ise de onlara karşı daha duyarlı olacak, onlarla vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Partnerinizle seyahate çıkmak isteyebilir, daha önceden gitmediğiniz yerlere giderek yeni yerler keşfedebilirsiniz. İlişkinizdeki mutluluk ve heyecan yenilenecek. Birbirinizi daha iyi tanımaya başlayacaksınız. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, geçmişte yaşamış olduğunuz sorunları konuşarak bunlara tekrar değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

Maddi problemler, endişeler ve hesapta olmayan masraflar daha öncesinden gündeminize çok fazla gelmişti. Bu dönem içerisinde bunları geride bırakacak, alacak borçlarınız var ise rahatlıkla tahsil edeceksiniz. Kendi işinizi kurduysanız, bu işle alakalı olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. 2020 ve 2022 yılları arasında harcamalarınıza dikkat etmeniz sayesinde bu sene finansal anlamda rahatlayacaksınız. İşinizi güçlendirmek sizin için en önemli etkenlerden bir tanesi olarak karşınıza çıkacak. İş hayatınızda sabırlı ve disiplinli olmak, kendi geleceğinizi güvence altına almanıza yardımcı olacak.

Gözden geçirmek istediğiniz harcamalar var ise bunlara odaklanacaksınız. Bu işlerin sonunda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Finansal konuları ciddiye almalı ve yapacak olduğunuz işlemleri bilen insanlara danışmalısınız. Maddi anlamdaki olumsuzluklar üzerine düşünmek yerine, karşınıza çıkan engelleri nasıl aşacağınızı keşfetmeye çalışmalısınız. Kariyerde yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde birden fazla uğraş içerisine girebilirsiniz. Eşinizle ilgili yeni eğitimlere katılabilir, bu alanlardan da maddi gelir elde edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.