Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
5.572
Oğlak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Ağustos 2018 tarihinde hayatında gerçekleştirmek istediğin büyük bir projeyi başlatıyorsun. Hayatının her alanında adalete önem veriyorsun. Yanındaki insanlardan da aynı şeyi bekliyorsun. Ancak bu mümkün mü? Başlattığın önemli projeyle ilgili endişelerin var ve yol aldığın kişilere güvenmek istiyorsun. Bunun için gerekli önlemleri alsan da seni uykusuz geceler bekliyor. Her şeyi kontrol edememek ve fazlaca düşünmek sağlığını olumsuz etkileyebilir, aman dikkat! Özel hayatına gereken zamanı ayıramıyorsun ancak önemsediğini her şekilde belli ediyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri sana, gelirini artırman yönünde yeni fırsatlar sunuyor. Yeni bir iş, açılış, proje veya ortaklık gündeme geliyor. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile yeni farkındalıklara sahip olacaksın. Bazı şeyleri asla değiştiremeyeceğini fark ediyorsun. Mevcut durumu görmezden gelmek bir işe yaramıyor. Olduğu şekilde kabul etmen gereken şeyler var.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de eski kalıpların dışına çıkıyorsun. Partnerin varsa ona çok fazla zaman ayıramıyorsun ama her fırsatta onu sevdiğine dair ufak sürprizler yapıyorsun. Güzel günlerin yanı sıra olumsuzluklar da yok değil. Ay içinde birkaç defa ufak kırgınlıklar yaşayabilirsin. Bu gibi zamanlarda günlük hayatın ve işlerin de etkileniyor. Her şeyin iyi olacağına inan ve çok takılmamaya bak. Partnerine anlayışlı olması yönünde konuşmalar yapabilirsin.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde çok fazla etki sahibi değil. Gelişmeleri uzaktan takip ediyor, pek dahil olmuyorsun. Sana yakın çevrenden gelen bir teklifi cazip de olsa düşünmeden reddeceksin. Finansal kaynaklarla ilgili alışverişte bulunmuyor, kendi imkanların dahilinde ilerliyorsun. Sosyal çevrendeki duruşun ve konumun fark ediliyor. Önemli bir miras konusu gündeme gelecek ve sen onu da kanuni yollara baş vurarak halletme yoluna gideceksin.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Ağustos 2018’de ruhsal anlamda iyi durumda. Ancak bedenini fazla yoruyorsun. Çalışmalarında dur durak bilmeyeceksin. Kendine vakit ayırmaz, dinlenmez ve düzenli uyumazsan hastalıklara davetiye çıkarırsın. Sağlığını bu anlamda biraz daha önemsemeni ve gerekli önlemleri almanı tavsiye ediyoruz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.