Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ağustos 2019 Yorumu

30.07.2019
15.894

OĞLAK Burcu Ağustos 2019’da yaşam standartlarınızı yükselteceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkan olayları tamamen kendi iyiliğinizi düşünerek yönlendirebileceksiniz.

Oğlak Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Geçmişte yaşadığınız tatsız olaylar bu sürelerde tekrar aklınıza gelebilir. Geçmişi geçmişte bırakarak önünüze bakmalısınız. İş hayatınızda bu ay biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Patronunuzla veya ortağınızla bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Her iki taraf her ne kadar haklı olsa da ortak bir noktada karar almanız gerekecek.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ağustos 2019 Aslan Yeniay dönemi aşk hayatınızı etkileyecek. Yeni başlangıçlar yaşayabilir veya var olan ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

15 Ağustos 2019 Kova Dolunay sayesinde hayat enerjiniz yükselecek. Karşınıza ne kadar olumsuz olaylar gelirse gelsin siz hep iyi yönünü görmeye çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Ağustos 2019 Aşk Yorumu

OĞLAK Burcu Aşk Hayatı Ağustos 2019’da eşi veya sevgilisi olup sorunlu ilişki yaşayanlar varsa artık net bir karar alma yolunda ilerleyecekler. Uzun zamandır ortada olan sorunları aşmaya çalışmışsınız. Fakat bu çabalama ve kendinizden sürekli ödün verme durumları sizi çok fazla yormuş. Bu yüzden net bir karar alarak birlikteliğinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Yalnız olan oğlak burçları bu ay içerisinde geçmişe özlem duyabilir. Her ne kadar geçmişte ki ilişkinizden darbe alsanızda bir türlü o kişiyi aklınızdan çıkaramıyorsunuz.

Oğlak Burcu Ağustos 2019 Aile ve İlişkiler

OĞLAK Burcu Ağustos 2019 aile ve ilişkilerinde sorunları yavaş yavaş çözüyorsunuz. Aile içerisinde alınacak olan konularda bir türlü sıkıntısız bir şekilde ortak karar alamıyorsunuz. Anneniz onaylasa babanız onaylamıyor yada tam tersi bir durum ile karşılaşıyorsunuz. Sosyal çevrenizde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Size iyi gelmeyen bir kaç kişi keşfedecek ve bu kişilerden yavaş yavaş kendinizi uzaklaştırmaya başlayacaksınız.

Oğlak Burcu Ağustos 2019 Sağlık

OĞLAK Burcu Ağustos 2019 sağlığınızda bu ay biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer spor yapmıyorsanız ne yapıp edip herhangi bir spor dalı ile uğraşmaya başlamalısınız. Bu yeniliğin ruhsal ve fiziksel sağlığınızı nasıl değiştireceğini sizde göreceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.