Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
3.308

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay oğlak burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında oğlak burcu ağustos 2021 yorumu…

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Yeni şeyler keşfetmeye olabildiğince açık olacaksınız. Kendinizi geliştirmek ve özellikle eğitim hayatınız ve iş hayatınız için projeler geliştirmeye çalışacaksınız. İç huzurunuz sizin için önemli olacak. Bu yüzden kendinizi meditasyon gibi çalışmalara adayacaksınız. Farkındalığınız oldukça açık olacak bu yüzden gelebilecek tehditleri önceden sezgileyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. Parayla ilgili konularınıza odaklanacaksınız. Ödenmesi gereken kredi, borç veya vergi gibi durumlar varsa bunları ihmal etmemelisiniz. Size zarar veren her türlü bağımlılıktan kurtulmak isteyeceksiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda belli başlı değişiklikler olabilir. Özellikle terfi alabilir ve bu sayede maddi durumuzda iyileşmeler söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınızda kestiremediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle aranızda bir türlü nedenini anlayamadığınız bir gerginlik ortada olabilir. Tartışma sırasında kırıcı sözler söyleyerek karşı tarafın kalbini kırabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İlişkiniz yok ise bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan bu kişiye aşık olacaksınız ve ilişkinin gidişatından mutlu olacaksınız.

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İş arkadaşlarınızla aranızda beklenmedik gerginlikleri ortaya çıkabilir. Daha öncesinden çalıştığınız insanlar varsa onlarla Tekrar iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Aile içerisinde alınacak olan önemli kararlar var. Bu kararları alırken enine boyuna düşünmeli ve mantıklı şekilde ilerlemeye çalışmalısınız.Arkadaş çevrenizle birlikte geçirecek olduğunuz zaman doğrultusunda hayatınızda ki sorunlara karşı farklı bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Para durumunuzla alakalı sizi tedirgin eden konular varsa bunları da düşüneceksiniz. Ortak harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir gider dengelerini hesaplamalısınız. Alacak olduğunuz ödemelerde de aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Patronlarınız varsa yapacak olduğunuz işler hakkında onlardan destek görebileceksiniz. İş hayatınızda kendinizi kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.