Oğlak Burcu Ağustos 2022 Yorumu

2.609
Oğlak Burcu Ağustos 2022 Yorumu

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. İnançlarınızda ve dış görünüşünüz de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirlere alışık olacaksınız. Kendinizi yenilemede oldukça ısrarcı olacaksınız.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Bu dönem içerisinde farklı konulara olan merakınız giderek artmaya başlayabilir. Yeni şeyler öğrenmeye her zamankinden daha hazırlıklı ve açık olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çocuklarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler sizinle olabilir. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle daha sık iletişim kurma kararı alabilirsiniz. Tutku ve kıskançlıklar bu dönem içerisinde daha çok sizinle olacak.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş ile ilgili yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Yeni yerlere gidecek farklı seyahatler planlayacaksınız. Araştırmacı yönünüz ortaya çıkabilir. Yeni bilgiler edinmek için seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte daha önce konuşulmayan durumları konuşmak isteyeceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin size daha yakın olduğunu hissedeceksiniz. İlişkinizde zaman zaman kıskançlıklar ortaya çıkabilir.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkide yeni bir döneme giriyorsunuz. Kendi içinizde yapacak olduğunuz radikal değişiklikler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik aile içi tartışmaları yüzünden kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Akrabalarınızla aranızda iniş çıkışlı durumlar söz konusu olmaya başlayabilir.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aile yaşantınızda yaşamak istediğiniz bazı olaylar sayesinde daha cesaretli olmak isteyeceksiniz. Duygusal anlamda kendinizi çok fazla bunlatmamalısınız.

Oğlak Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Her zamankinden daha fazla çalışacaksınız. Enerjinize işinize vermek sizin için bu süreçte önemli olacak. Hareketli ve aktif yönünüz sayesinde kendinizi rahat ettirmeye odaklanın.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İş ve kariyer alanında yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ile ilgili görüşmeler varsa bunları aradan çıkarmaya çalışacaksınız .

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.