Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

26.07.2016
17.927
Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

OĞLAK Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatı ile ilgili konularda destekleniyor. Şansınız çok açık ve doğru insanlarla işbirliği yapıyorsunuz. Burcunuzun açısı yılın en iyi konumunda. Bu fırsatı hayatınızın her alanında iyi değerlendirmeye bakın. İletişim konusunda üstünsünüz. İkna kabiliyetiniz ve çizdiğiniz güven imajı işlerinizi çoğaltıyor. Çalışma arkadaşlarınızla uyumu yakalayacağınız bir ay. Yıl içerisinde herkesin karşısına çıkmayacak iş fırsatları elde ediyorsunuz. İşsiz ve iş arayan oğlaklar için harekete geçme zamanı. Maddi olanaklarınız genişliyor. Hiç ummadığınız zamanlarda elinize geçen parayla farklı yatırımlar yapabilirsiniz. Hepsinin yanında sevmediğiniz, sizi çileden çıkaran kişiyle muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Güzel enerjinizi o insana harcamanız tamamen zaman kaybı olur. İstikametinizi değiştirmenizi ve yolunuza devam etmenizi tavsiye ederiz.

Ağustos 2016 Oğlak Burcu aşk hayatı sosyal ortamla birlikte canlılık kazanıyor. İş hayatınızın aşk hayatınızla bir arada olacağı zamanlardasınız. Özellikle bekar oğlaklar için daha heyecanlı bir özel hayat söz konusu. İş arkadaşlarıyla yapılacak toplantılar, geziler, iş yemekleri ve organizasyonlar mevcut. Ortamlarda fazlasıyla dikkat çekeceksiniz. Güzel tepkiler alabileceğiniz gibi, fesat durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Evli oğlaklar eşleriyle birlikte geniş çaplı tatil planları yapıyor. Çevrenizde evliliğinizi kıskanan bazıları buna engel olmak için yolunuza taş koyabilir. Hayatınızda ailenizi üzecek gereksiz merhamet duygularına yer vermeyin. İlişkisinde sorun yaşayan oğlaklar, içinde bulundukları duruma göre hareket ediyorlar. Bazı oğlak burçları düzelmesi yönünde çabalarken, bazıları son noktayı koyuyor.

Oğlak Burcu Ağustos 2016 sağlık bakımından dikkat etmesi gereken durumlarla karşı karşıya. Omurganızın hassasiyeti sizi zorlayabilir. Ani reflekslerden, öfke patlamalarından ve zorlayan hareketlerden kaçının. Sinir bozucu, gergin ortamlarda kalmayın. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Gevşemek ve rahatlamak için mutlaka egzersiz yapın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.