Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

22.11.2016
24.325
Oğlak Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

OĞLAK Burcu Aralık 2016’da hayatının kontrolünü elinden kaçırıyor gibi. Bazı durumlar sizin dışınızda gelişiyor. Sizi de dolaylı yoldan etkileyen bu süreç üzerinizde baskı oluşturabilir. İş hayatınız yabancı kaynaklı yatırımcılar, medya, turizm, ithalat ve ihracat bazında gelişiyor. Bu işlerle ilgilenen oğlakların şansı bu ay daha yüksek. Genel ilişkilerinizde sürprizler yaşanabilir. Uzun süredir görmediklerinizle karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2016 Dolunayı bakış açınızı değiştirerek negatif etkiler sağlayabilir. Yerinizde duramayabilir, tanımlayamadığınız bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bu tarihe dikkat diyoruz. 29 Aralık 2016 Yeniay zamanı ruhsal açıdan gelişme fırsatı bulabilirsiniz. Bu tarihte daha fazla gezmek, farklı mekanlar görmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Aralık 2016 Aşk

Oğlak Burcu Aralık 2016 aşk hayatı kapıları sonuna kadar açık. Ay başında enerjinizi ev, aile ve yuva alanlarınıza yönlendireceksiniz. Bir süredir geri plana aldığınız aşk hayatınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yapamadıklarınızı bu ay yapmak niyetindesiniz. Partneri olanlar hoş vakit geçirebileceği ortamlar hazırlayarak, eğlenceli bir süreç yaşayabilirler. Bekar oğlaklar için de geçerli olan bu durum arkadaş ortamlarında farklı heyecanlara yönelerek gerçekleşiyor.

Oğlak Burcu Aralık 2016 Aile

Aralık 2016 Oğlak Burcu aile ve ilişkileri, aile büyükleri ile arada yaşanabilecek anlaşmazlıkların habercisi. Bazı girişimlerinizi onaylamayan ebeveynler, size görüşlerini açıkça belirtebilirler. İletişim ile ilgili konulardan, ay ortasında gerçekleşen dolunay zamanı özellikle kaçınmalısınız. 14 ve 18 Aralık tarihleri arası görüşmelerinizde hoşunuza gitmeyen yönlere ani tepkiler verebilirsiniz.

Oğlak Burcu Aralık 2016 Sağlık

Aralık 2016 Oğlak Burcu sağlığı 10 Aralıktan sonra alarm verebilir. Olası ameliyatları bu tarihlerin dışına almaya çalışın. Bağışıklık sisteminizin zayıf olabileceği 10 ve 16 Aralık arası fiziksel yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz. Ruh sağlığınızı da önemsemelisiniz. Öfke kontrolü ve nefes çalışmaları yapmanız, sizi daha güçlü ve iradeli kılacaktır. Dış görünüme önem vermek de iyi hissettirecek yöntemlerden biri olabilir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.