Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
4.188
Oğlak Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenin yollarını arayabilirsiniz. Çevrenizle aranızdaki problemleri ortadan kaldırmak için yakın bir arkadaşınızdan destek almak isteyebilirsiniz. Daha meraklı ve girişken olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz, bu yüzden farklı eğitimler gündeminizde yer alabilir.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Akrabalar ve kardeşlerle ilgili durumlar ön plana çıkabilir. Çevrenizde konuşulan olumsuz bir olaya farklı bir bakış açısı getirebilir, olayları daha sakin bir şekilde çözmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizde öne çıkan ilişkileriniz yüzünden kendi isteklerinizden uzaklaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Duygusal anlamda geçmişten gelen derin mevzuları iyileştirebilecek ve korkularınızdan arınacaksınız. Bilinçaltına yönelik yeni oluşumları fark edebilir, kendinizi iyileştirmek adı altında enerji çalışmalarına katılabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. İşle ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Yeni bir görev değişikliğine gidebilir veya kendinize daha çok özen göstererek, problemlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızı dengeleyebilmek adı altında maddi durumunuzu düzene sokmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda çözmeniz gereken bazı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Partnerinizi affedemediğiniz konuları düşünecek ve bunlar üzerine yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sağlıksız giden bir birlikteliğiniz varsa da bunu daha fazla düşünmeden bitirme kararı alabilirsiniz.

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde daha önceden almış olduğunuz kararları çiğneyerek yeni bir ilişkiye adım atma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanın sizi yeterince sevip sevmediğini anlamak için farklı oyunlar uygulamak isteyebilirsiniz. Kısıtlanmak istemeyecek ve özgür davranacaksınız. Karşılaştığınız kişi sıradışı ve farklı bir kişiliğe sahip olabilir, bu yüzden ilişkide zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Sağlık problemlerinizi ailenizle paylaşacak ve birlikte yeni yollar aramaya çıkacaksınız. Ailenizle aranızdaki iletişimi gözden geçirebilir ve daha iyi gitmesi için çözüm yolları bulmak isteyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirtecek, çekinmeden onlardan destek isteyeceksiniz. Kendinizi güvende hissetmek için sorunlarla yüzleşmeniz an meselesi olabilir.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Aile içi ilişkilerde çıkan anlaşmazlıkların gündeme gelmesi sizi zorlayabilir ve ailenizden bir kişinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Kendi düşüncelerinize önem verecek ailenizle bu konuda da ikna etmeye çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. İşinizde düzeninizi bozan durumların üzerine düşünecek ve yeni bir planlama gerçekleştirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde kendinize ait bir alan oluşturmak isteyebilir, gerekirse eviniz içerisinden de bu işleri yürütmeye kalkabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerini gidermek üzere yeni görüşmelere dahil olabilir ve kariyerinizi destekleyecek alanlara yönelebilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi destekleyen yeni olaylara adım atabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.