Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Bahar 2017 Yorumu

27.02.2017
19.677
Oğlak Burcu Bahar 2017 Yorumu

OĞLAK burcu 2017 bahar ayları içinde kararlılığını diğer insanlara net şekilde hissettiriyor. Hayalini kurduğunuz bir teklifi bu aylarda alabilirsiniz. İşsiz Oğlaklar, aradıkları standartlara uygun işi bulabilecekler. Yakın çevrenizin yol açtığı bazı durumlar sizi bunaltabilir. Özel yaşamı iyi idare ediyorsunuz. Eşten, partnerden gelen destek size çoğu yerde moral oluyor.

Oğlak Burcu Mart 2017 tarihinde gücünün farkına varıyor. Aniden gelişen sürpriz durumlarla iyi baş ediyorsunuz. Stresten arınmak ve ruhunuzu dinlendirmek adına farklı çalışmalara yönelebilirsiniz. Attığınız adımların bilincindesiniz. Ego kontrolünü doğru şekilde yapmanız, sizi çekemeyen insanları alt etmeye yetiyor. Aile büyüklerinin yoğun şekilde desteğini göreceğiniz bu ay içinde istediğiniz konuma bir anlamda kavuşabilirsiniz. İntikam almayı çok istediğiniz insanla ilgili duyacağınız bir haber sonrası ilahi adaletin yerini bulduğunu düşünebilirsiniz. Aşkı yoğun şekilde yaşamasanız da, romantizmi duyumsayacağınız bir ay sizi bekliyor.

Oğlak Burcu Nisan 2017 ile birlikte dış görünümde yeni bir tarz yaratabilir. İsteksiz davranışları terk ediyorsunuz. Geçen ay sıkıntılardan bir nebze sıyrıldınız ve rahatladınız. Bu ay sert tavırların yumuşadığına şahit olabiliriz. Yeni ortamlarda tanışacağınız yeni insanlar ufkunuzu genişletebilir. Aşk, ay ortasıyla birlikte size göz kırpıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. İlişkisinde problem yaşayanlar değiştiremedikleri şeyleri kabullenmeyerek ilişkiye son verebilirler. Yeni başlangıçlar için son derece uygun bir zaman. Adil ve dürüst davranışlarınız sizi hem iş, hem de özel hayatınızda iyi yerlere taşıyor. Kaybeden asla siz olmuyorsunuz.

Oğlak Burcu Mayıs 2017 tarihinde iradesini ortaya koymak zorunda kalabilir. Yakın zamanda son verdiğiniz şeyler hakkında geri adım atmak isteyebilir, kendinizi zor durumda hissedebilirsiniz. Sabır ve iradenin önem kazandığı bu günler kaderinizi belirlemede önemli bir rol oynuyor. Geri dönüş sonrası daha fazlasına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteği bir yere kadar işe yarayabilir. Size gereken tek şey, sizin ne istediğinize tam olarak karar vermeniz olacaktır. Bu süreçte sert çıkışlar yapmadan ve ani kararlar vermeden zamana bırakmak olmalı. Yoğun şekilde iletişime girmek kafa karışıklığına yol açabilir.

Oğlak Burcu sağlığı bahar ayları içinde hem iyi hem de hassas. Kendinize dikkat ettiğiniz ölçüde sağlık buluyorsunuz. Strese girdiğiniz şeylerde inatlaşmamak bu dönemde en iyisi olacaktır. Bol bol dinlenmeye ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Başkalarını mutlu etmek yerine, isteklerinize önem verin. Çözüm üretemediğiniz şeylerle birlikte yaşamak, yeterince hassas olan sağlığınızı bozabilir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.