Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
11.220
Oğlak Burcu Ekim 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Ekim 2018 tarihinde kendini kanıtlamak adına mücadele veriyorsun. İletişim, ilişki, evlilik ve sosyal ilişkilerde ikna çabalarına girdiğin noktalar var. Bu durum zamanla ruhsal sağlığına zarar verebilir. O nedenle mümkün mertebe olmayan şartları zorlamamaya bak. Kendini şanssız hissettiğin alanlarda umutsuzluğa düşme. Yanlış anlaşılacak konularda düşünerek konuş ve plansız programsız hiçbir işe kalkışma. İş hayatında kendine yeni hedefler belirleyerek sağlam adımlar atacaksın. İş hayatın yoksa daha önce çabaladığın ve sonuca varamadığın, çaldığın kapılardan geri dönüşler alıyorsun. Maddiyat konusunda daha düzenli ve dengeli olacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri ile bazı konuları mesela haline getirebilirsin. Akışta kalmalı ve kişileri değiştirmek için mücadele etmemeye özen göstermen gereken bir dönem. Bildiğin şeyleri bilmeyen insanlara öğretmeye çalışmak hata olabilir. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri hak ettiğin ve kazanmak için çaba sarf ettiğin işlerinde istediğin sonuçları elde ediyorsun.

Oğlak Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatında Ekim 2018’de duygusal ilgi bekliyorsun. Bekarsan yeni insanlar tanımak için kendine izin vermelisin. Geçmişteki senaryoları ve ruhsal kayıtları kafanda bitirmelisin. Yeni ilişkilerinde dengeli, duygulu ve içten olursan kaybetmezsin. Evliliklerde eşler birbirini koruyup kolluyor. Geçmiş zamandaki kaygı, kuruntu ve endişeler ortadan kalkıyor. İletişim oldukça güçlü ve aranızdaki enerjiyi korumayı başarıyorsunuz. Uzun süreli devam eden ilişkilerde acabalar var. Bazı sorgulamalar güvensizliği ortaya çıkarıyor. İtici davranılırsa yolunda giden ilişkilerin bozulmasına neden olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde denge sağlamaya çalışıyorsun. Aile içinde ara bulucu görev alacaksın. Kırgınlıkların son bulması için çaba sarf ediyorsun. Bunu yaparken kendine haksızlık edecek kadar fedakarlık yapmamaya çalış. Kıymetini bilecek insanlar için uğraş. Sonradan kendine kızacağın şekilde boşa dil döküp zaman harcamamaya özen göster. Yakınlarından alacağın bir para bir süre daha gecikebilir. Bu durumdan sonra bir daha borç vermemeye ant içebilirsin.

Oğlak Burcu Ekim 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Ekim 2018’de yeme içme gibi konularda daha dikkatli olmalı. Kendi kendinin doktorusun ve ne yapman gerektiğini en iyi sen bilirsin. Beslenmede problemler yaşıyorsun. Zamansızlıktan dolayı ayak üstü atıştırmalar yapma olasılığın var. O nedenle yaşam kaliten düşüp, sağlığın bozulabilir. Yanı sıra gece uykularına özen göstermen gereken bir zaman dilimindesin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.