Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aylık Yorum

24.09.2019
19.479

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında kariyer alanınızda yeni oluşumlar söz konusu olacak.

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aylık Yorum

Geleceğinize dair yeni fikirler edinebilir ve bunları hayata geçirmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayatınıza yönelik almanız gereken bazı yeni sorumluluklar ile karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bir ayrılık söz konusu olabilir. Her ne kadar bu durumdan hep korkmuş olsanızda zamanla aslında sizin için olayların bu şekilde gelişmesinin en iyisi olduğunu anlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar 14 ekim dolunay’da önemli kararlar alabilirsiniz. Geçmişten gelen yarım kalmış olaylar var ise bunların sonuçlanması söz konusu olabilir. Aile içerisinde alınacak olan bir karar doğrultusunda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Fakat zamanla bununda üstesinden gelebileceksiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te maddiyatınızı belli bir düzene sokmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Her ne kadar para girişi olacak olsa bile harcamalarınıza bu ay iki kat dikkat etmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aşk Yorumu

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında partneriniz ile çözemediğiniz bazı durumlar var ise bunlar üzerine yoğunlaşabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Çözemeyeceğinizi düşündüğünüz bir konu var ise bir yol ayrımına doğru gidebilirsiniz. Yalnız olan oğlak burçları ve yükselen burcu oğlak olanlar yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Geçmişinizi artık bir kenara koyabilecek ve yeni insanlar tanımaya hevesli olacaksınız.

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aile ve ilişkiler

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında sosyal çevrenizden farklı bakış açılarını görebilir ve hayatınıza uygulayabilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi geliştirmek için yakın arkadaşlarınız ile birlikte bir iş kurma veya yatırım yapma gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içerisinde bir kişinin rahatsızlığı söz konusu olabilir. Kendi işlerinizi ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp o kişi ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2019 Sağlık ve Kariyer

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında kariyerinizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınızın aklına sizi de güzel bir konuma getirecek yeni fikir gelebilir. Patronunuz var ise size verilen projeyi gözlemleyecek ve güzel geri bildirimler de bulunacak. Bu ay sağlığınıza biraz daha dikkat etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen olumsuz alışkanlıklarınızdan ve davranışlarınızdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.