Oğlak Burcu Ekim 2020 Yorumu

11.035
Oğlak Burcu Ekim 2020 Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Satürn Ekim ayı boyunca sizi biraz zorlayıcı açılar içerisine girebilir. Özellikle iş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili zorlandığınız konular varsa buralarda karar almakta sorun yaşayabilirsiniz. Siz her ne kadar hayatınızda netlik istesenizde bu zamanla gerçekleşecek olan bir durum. Yurtdışı ile bağlantılı işiniz varsa kolaylıkla iletişim içerisinde olabilecek ve buralardan ekstra bir maddi kazanç elde edebileceksiniz.

Yeniay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve bazı konularda kendinizi dizginlemek zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinize biraz daha dikkat edecek ve daha akıllıca kararlar vereceksiniz.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve şansınız giderek yükselecek ve kesin olarak olmaz diye gördüğünüz ne varsa bu konuyla ilgili güzel bir haber alacaksınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve çocuklarınız varsa bu ay onlarla daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz.

ig: holistic_astrology

Oğlak Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızı ilgilendiren önemli kararlar almadan önce kendinizden emin olmanızda fayda var. Öfkeyle verecek olduğunuz kararlar ne sizi mutlu edecek ne de partnerinizi, bu yüzden yaşamış olduğunuz olumsuz bir olayın vebalini kimseye yüklemeyin. Eski sevgiliniz hala sizi unutamamış bu yüzden de bir bahane bularak sizinle iletişime geçmek isteyebilir. Partneriniz bu durumdan rahatsız olduğunu açık bir şekilde size belirtebilir.

Oğlak Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın arkadaşınız ile aranızda ne olduğunu anlamadığınız bir gerginlik söz konusu olabilir. Bunun aslında ne olduğunu biliyorsunuz ama bir türlü kendinize yediremiyorsunuz. Gerçekler ile yüzleşmeli ve arkadaşlık ilişkinize ona göre yön vermeye çalışmalısınız. Aileniz ile aranızda mesafe varsa eğer bu ay sizinle daha fazla vakit geçirmek için sizi ziyarete gelmek isteyebilirler. Çevrenizde güvendiğiniz bir insanla ortak bir iş kurmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz için yeni bir dönemin kapıları açılıyor. Geçen ay da size sunulan bir fırsat bu ay içerisinde de karşınıza çıkabilir. Kendinizden emin olarak atacak olduğunuz her adım sizi başarıya götürecektir. Parasal sıkıntılarınızdan kurtulmak için biraz daha tutumlu olmanız gerekebilir. Almak istediğiniz bir ev eşyası varsa bu ay bütçenizi ona göre planlamalısınız. Sağlığınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, özellikle bacaklarınızda geçmeyen ağrılarınız varsa bunun ne olduğunu anlayabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.