Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
4.246
Oğlak Burcu Ekim 2021 Yorumu

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. İmkansızlıklardan dolayı ertelemiş olduğunuz işler var ise bunları tamamlamak isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan engelleri aşacak ve çaba sarf etmeye çalışacaksınız.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Güçlü hissettiğiniz ve hayatınızdaki zorlukları aşabildiğinizi düşündüğünüz bir döneme adım atıyorsunuz. Yakın arkadaşınız sayesinde bu duygularınız daha da yoğunlaşacak ve yeni kararlar alırken korkmayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyerinizde hızlı bir yükseliş söz konusu olabilir. İşiniz ile ilgili olumsuz detayları düşünecek ve çalıştığınız yerden memnun değilseniz kendinize göre bir iş aramak isteyeceksiniz. Sorun teşkil etmeyen konulara karşı aşırı sinirli bir yapıya bürünebilir, iş arkadaşlarınızla bu yüzden tartışabilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz bir takım değişiklikler söz konusu olabilir. Taşınabilir veya tamir – tadilat işlerine kendinizi verebilirsiniz. Aile içerisinde fikir uyuşmazlığından dolayı ortaya çıkan tartışmalar gündeme gelebilir. Kendinizi bu dönemde daha özgür hissetmek isteyecek ve baskılamaktan uzak duracaksınız.

Oğlak Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Kendi hayatınızda ki sorumluluklar yüzünden partnerinize zaman ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Problemlerinizi eşinizle veya sevgilinizle paylaşmak ondan alacağınız destek sayesinde yeni kararlar almak önceliğiniz olabilir. Başkalarından kaynaklanan nedenlerden dolayı gereksiz yere ortaya çıkan tartışmalar gündeme gelebilir. Aranızı bozmaya çalışan insanların farkına varabilir ve bu kişilerle ilişkinizi kesebilirsiniz. ilişkisi olmayanlar, geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkilerden yola çıkarak aşk hayatınıza yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz

Oğlak Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevrenizden kendinizi soyutlama düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Tek başınıza zaman geçirmek ve düşünmek iyi gelecektir. Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan bir kişiye elinizden geldiğince destek olmaya çalışacaksınız. Toplum içerisinde de faydalı olabileceğiniz duyarlı davranışlarda bulunabilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Aile içerisinde yaşanan kırgınlıkları ve sorunları düşünmek isteyeceksiniz. Bunlar üzerine bir fikir paylaşmak isteyebilir, düşüncelerinizi ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz. Kardeşlerinle iletişiminiz her zamankinden biraz kopuk olabilir.

Oğlak Burcu Ekim 2021 Para ve Kariyer

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. İş hayatınızda almış olduğunuz kararlardan dolayı çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. İşinizde başarılı olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Parayla ilgili konularda yeni oluşumlar içerisine girmeli, riskli yatırımlardan kaçınmalısınız. Atacak olduğunuz adımların sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu da kontrol etmelisiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Para ile ilgili konularda şansınız açılıyor. Kazancınızı ikiye katlayabilir, geleceğiniz için yatırım amacı taşıyan parayı rahatlıkla temin edebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.