Oğlak Burcu Ekim 2022 Yorumu

2.168
Oğlak Burcu Ekim 2022 Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Yakın çevreniz ile iletişiminiz giderek kuvvetlenecek, arkadaş ortamlarında daha etkili olacaksınız.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Duygusal anlamda sizi yoran konular varsa eğer bunları bu süreç içerisinde halletmeye çalışacaksınız. Zorlandığınız durumlar üzerine yakınlarınızdan destek almak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aile içerisinde hal edilmesi gereken durumlar öne çıkmaya başlayabilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz travmalarınızı sağlıklı bir şekilde atmaya çalışacaksınız. Anne ve babanız ile birlikte aranızda sorun çıkartan kişilere karşı sert tepki verebilirsiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Sanat ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Yeni İnsanlarla tanışacak, grup çalışmaları içerisinde yer alacaksınız. Farklı çevrelere dahil olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Aşk hayatınızda yoluna sokmanız gereken durumlar var ise bunların üzerine duracaksınız. Strese bağlı durumlar var ise halletmeye çalışacaksınız. Kendinizi değiştirmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Partnerinize daha öncesinden vermiş olduğunuz sözleri hatırlamalı ve bunları gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde kendi içinizde yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Düşüncelerinizi çok fazla insan ile paylaşmamaya çalışın.

Oğlak Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Yakın çevreniz ile daha fazla zaman geçirecek, yeni etkinlikler planlayacaksınız. Bir arkadaşınızla aranızda sorunlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Arkadaşlarınızla iletişiminizde somut olan durumları konuşmaya çalışacaksınız.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte, yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Sosyal hayatınızda değiştirmeniz gereken durumlar öne çıkabilir. Ailenizle birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte sohbet edecek, fikir alışverişlerinde bulunacaksınız. Keyif alacağınız etkinlikler içerisinde bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. İş hayatınızda ertelenen projeler varsa bunları tamamlamaya çalışacaksınız. Yanlış bilgi alabilir, riskli para harcamaları yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler varsa bunları da netleştirmek isteyeceksiniz.

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. İş görüşmeleri yapabilir, ciddi bir anlaşmaya adım atabilirsiniz. İşiniz ile ilgili olumlu anlaşmalar yapabilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Maddi konularda yeni destekler arayabilirsiniz. Para kazanma ve harcama gibi durumlara ekstra kafa yoracaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.