Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
10.639
Oğlak Burcu Eylül 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Eylül 2018 tarihinde geçmiş ve yaşanmışlıkların bugününe etki etmesine izin vermiyorsun. Aile içi ilişkilerinde anlayışlı, dinleyici ve hislisin. Bu süreçte iştahın artıyor. Kilo almamak için sağlıklı beslenme proğramı oluşturarak önlem alabilirsin. Çevrende seni anlamayan insanları olura bırakıyorsun. Kendin gibi gördüğün bazıları konusunda yanıldığını fark ediyor ama çok fazla etkilenmiyorsun. Kariyerinde hırsa kapılmıyorsun ama azimlisin. Yeni bir iş başvurusu ya da iş planlaması içindeysen mümkün olduğunca sakin olmaya özen göstermelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri ile ayın tamamında kendini göstermek istediğin alanlara yöneliyorsun. Yarım kalan işleri tamamlıyorsun. Geçmişten bugüne gelen isteklerinde tamamlanma sürecine giriyorsun. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri seni yeni planlar yapmaman gerektiği konusunda uyarıyor. Bir ayrılık yaşıyor ve haksızlığa uğradığını düşünüyorsan karşı atağa geçmemeye bak.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de hırsla, intikamla hareket etmemeli. Eğer biten veya bitmek üzere olan bir ilişkiye sahipsen duygularını kaybetmemek için öfkeni kontrol altına almalısın. İçsel huzura her zamankinden fazla ihtiyaç duyuyorsun. Güven içeren sorunlar ön plana çıkıyor. Dengeni, düzenini bozan kişilerin çevrende barınmasına izin vermeyeceğin bir döneme giriyorsun. Bunu yaparken akraba, kardeş, arkadaş ayrımına bakmıyorsun. Olumsuzluk içeren, seni yoran hiçbir leyi hayatında tutmayacaksın.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde görmezden geldiğin gerçekleri fark ediyorsun. Yüzleşmeler ön plana çıkıyor. Mış gibi hareket ettiğin şeylerin önemsizliğini hissediyorsun. Üzerine kurulmak istenen ya da kurulan baskılardan arınıyorsun. Zorlanmaların hayatına girmesine müsaade etmeyeceksin. Parasal konularda karşına büyük, güzel sürprizler çıkıyor.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Eylül 2018’de kuruntulara kapılmamalı. Hastalık hastası konumuna düşmemek için kendini çok fazla dinlememelisin. Göz sağlığını biraz önemsemeli bir doktor kontrolünden geçmelisin. Bunun dışında çok büyük sağlık sorunları yaşamıyorsun. Bol bol dinlenir ve sağlıklı beslenirsen enerjindeki dengesizliklerin yok olduğunu göreceksin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.