Oğlak Burcu Eylül 2020 Yorumu

10.397

Oğlak Burcu Eylül 2020 Yorumu: Şans sizden yana olacak ve asla gerçekleşmez dediğiniz olaylar bir anda gerçekleşecek.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Yorumu

13 Eylül 2020 tarihinde Jüpiter sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sizi olumsuz bir şekilde etkilemeye çalışan ve sürekli demoralize eden bir arkadaşınızla iletişiminizi koparmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri bitirmeyi planladığınız bir projeniz varsa bunun başına geçebilirsiniz. Geçmişinizde başarmış olduğunuz işlerin deneyimlerinden yararlanmak sizi her zaman bir tık ileriye götürecektir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve üstünüze ekstra sorumluluklar almaktan kaçınacaksınız. Hedeflerinizin peşinden gitmeli ve bu konuda size destek olan kişileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve evinizin içerisinde kendinizi daha iyi hissetmek için bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu yenilikler size ruhsal olarak da oldukça iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ilişkide yer alan sorunları gözden geçirmelisiniz. Zaman herşeye çare gibi gelse de bazen olayları daha da alevlendirebilir ve size yanlış kararlar aldırabilir. Sorunların gidişatına kapılarak acele kararlar almamaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise yeni bir ilişkiye başlamak için aceleci davranıyorsunuz ama biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir. Eski ilişkilerinizi bir kenara bırakarak kendinize yeni bir yol çizmelisiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

29 Eylül 2020 tarihinde Satürn sizin burcunuzda ileri hareketine başlayacak ve ailenizi ilgilendiren bazı karalar aldıysanız bunlarda bazı değişiklikler olabilir. Ani karar değişikliği aile bireyleri tarafından olumsuz karşılanabilir. Bu yüzden net bir karar almadan önce biraz kendi içinizde muhasebe yapmanıza ihtiyacınız var. Yakın çevreniz ile aranızda nedenini bilmediğiniz bir huzurluk çıkabilir bunun nedenini kısa bir süre içerisinde öğrenme fırsatını elde edeceksiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizde yaşamış olduğunuz aksiliklere neden diyerek çok takılmamanız gereken bir aya adım atıyor. Siz karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeli gerek duyduğunuz yerlerde ise sizden daha kıdemli insanlardan akıl alışverişi yapmaya çalışmalısınız. Sağlığınız için çok fazla abur cubur yememeli ve olabildiğince sporu hayatınıza dahil etmelisiniz. Ruhsal sağlığınızı korumak için duygusallığınızı biraz geri planda bırakma kararı alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.