Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

23.08.2021
4.249

Oğlak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Oğlak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. İş hayatınızda küçük çaplı sorunlar sizinle olacak. Ego çatışmalarından dolayı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insanlara karşı biraz daha yapıcı olmaya çalışmalısınız.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirecek olduğunuz etkinlik sayesinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kendinizi motive edebildiğiniz bir dönem olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eğitim hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Yeni bir kursa başlayabilir ve Burada kendinizi geliştirebilirsiniz. seyahate çıkma planınız varsa bir an önce hayata geçirmeye çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanlara karşı da anlayışınız yükselecek.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. yakın akrabalar ve kardeşler ile ilgili konular ön plana çıkıyor. kardeşleriniz ile alakalı hassas konular gündemde olabilir. eğitim hayatınızdaki sorunları çözmeye çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızdaki inişli çıkışlı durumlardan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden biraz bu tarz konulardan uzak durmaya çalışacaksınız. Partnerinizin sizi anlamadığını ve empati kurmadığını düşünerek ve onunla konuşma yapmak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise arkadaşınız sayesinde yeni bir ile tanışabilir ve güzel bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Aceleci gelen kararlardan uzak durmalısınız.

Oğlak Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Yakın arkadaşlarınızla vakit geçirmekten keyif alacağınız bir dönem olacak. Birlikte gezecek ve yeni yerler keşfedeceksiniz. Arkadaşınızın sorunları ile ilgileneceksiniz.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. Arkadaşınızla aranızda soğukluğa neden olan konuyu oturup bunu konuşmak isteyeceksiniz. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirecek ve maddi anlamda da onlardan destek göreceksiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızın yoğunluğu giderek artıyor. Hareketli yapınız sayesinde bu temponun üstesinden geleceksiniz. Çok çalıştığınız ve kendinizi gösterdiğiniz bir dönem olacak.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. Alacak olduğunuz projelerde gecikmeler gündemde olabilir. Patronlarınızla aranızda çatışmalar ortaya çıkabilir. Sorun yaratan konulara karşı biraz daha sakin kalmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.