Oğlak Burcu Eylül 2022 Yorumu

3.085
Oğlak Burcu Eylül 2022 Yorumu

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Bazı düşüncelerin sizi yoldan çıkarmasına izin vermeyin. Maddi anlamda toparlanmaya ihtiyacını olacak. Çevrenizde sorunlarla uğraşan kişilere mümkün olduğunca destek vermek isteyeceksiniz. Sizin kendi içinizde zorluk yaşadığınız durumlar varsa bu durumları kökünden çözeceksiniz.

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Karşınıza çıkan terslikleri halletmek için yakın bir arkadaşınızdan fikir almak isteyeceksiniz. Maddi anlamda sizi zora sokan durumlar varsa bunları aşmak için düşünmeye ihtiyacınız olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kardeşlerinizle birlikte aile içerisinde sorunlar varsa bunları çözmek isteyeceksiniz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceksiniz. Duygularınızı kontrol altına almanız gereken konularla yüzleşmek isteyeceksiniz. Edebiyata olan merakınız giderek artmaya başlayabilir.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu olmaya başlayacak. Ertelenen bir işin tekrar başına geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Aşk hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Partnerinizle birbirinizi daha iyi anlayacak, yeni şeyler keşfedeceksiniz. İlişkide kıskançlıkla ilgili sorunlar varsa bu sorunları kökten halletmek isteyeceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde kendinizi yanında oldukça rahat ve huzurlu hissettiğiniz bir kişiyle tanışabilirsiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız da daha çok popüler olmaya başlayacaksınız. Kendinizi yeni insanlara tanıtabilir, bu insanlarla iletişiminizi en iyi düzeyde tutabilirsiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ertelemiş olduğunuz sorunlar varsa bunlarla mücadele etmek için ailenizden bir kişiden destek almak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte hayatınız da sorun olan konuları sezgisel bir biçimde çözeceksiniz.

Oğlak Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

5 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Yabancılarla birlikte ortak işler yapabilirsiniz. Yeni iş alanlarına oldukça açık olacak, kendinize farklı yatırım alanları bulmaya çalışacaksınız. Maddiyatla ilgili yapacak olduğunuz yenilikler söz konusu olmaya başlayabilir.

10 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Retro yapacak. İşinizle ilgili yapacaklarınızı gözden geçireceksiniz. Daha öncesinden yapmış olduğunuz hatalar varsa bunları bu dönem içerisinde düzeltmeye çalışacaksınız. Geçmişte planlanmış olan bir seyahati gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.