Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Haziran 2019 Aylık Yorum

29.05.2019
16.382

OĞLAK Burcu Haziran 2019’da yeni ilişkilerin temelini atabilirsin. İç sesini dinleyecek olduğun bir zaman dilimine giriyorsun. Geçmişte sana karşı edilen haksızlıkların hesabı…

Oğlak Burcu Haziran 2019 Aylık Yorum

OĞLAK Burcu Haziran 2019’da yeni ilişkilerin temelini atabilirsin. İç sesini dinleyecek olduğun bir zaman dilimine giriyorsun. Geçmişte sana karşı edilen haksızlıkların hesabı bu ay net bir şekilde sorulacak. Sosyal çevreden biraz kalmak isteyeceğin günler gelecek. Bu ay içerisinde eline geçecek olan para sayesinde maddi sıkıntılardan kurtulacaksın. Tembelliği bırakıp çalışkanlığını göz önüne sereceksin. Maneviyatını güçlendirmek için önüne birden çok fırsat çıkabilir. Bunu olumlu yada olumsuz değerlendirmek tamamen sana kalmış.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Haziran 2019 İkizler Yeni Ayı yeni projeler getirecek. Bu ay içerisinde çalışkanlığın üzerinde olacağı için güzel başarılar elde edeceksin. 17 Haziran Yay Dolunayı sayesinde daha sevgi dolu ve sıcak kanlı bir yapıya bürüneceksin. İnsanların üzerinde bırakacağın etki uzun bir süre unutulmayacak.

Oğlak Burcu Haziran 2019 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu Aşk hayatında Haziran 2019’da yeniliklere açık olmalı. Partnerin ile şehir dışı veya yurt dışında yaşama kararı alabilirsin. Bu ay içerisinde ilişkinize uzak müdahile etmek isteyen insanlar ortaya çıkabilir. İlişkisi olmayan oğlak burçlarını soluk kesici bir birliktelik bekliyor olacak. Düşünceli ve anlayışlı karakterin ile akıllarda olumlu bir şekilde soru işareti bırakacaksın. Bu süreçte farklı hobiler edinip sosyalleşmeye ihtiyacın olabilir.

Oğlak Burcu Haziran 2019 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu Haziran 2019 aile ve ilişkilerinde çıkmaz sorunlardan kurtuluyor. Kardeşin veya bir arkadaşın sizden yardım isteyecek. Daha önce her ne kadar ona aynı konu üzerinde yardım etmiş olsanız da. Tekrar yardım etmenizde büyük fayda var. Bu ay ikili ilişkilerinizde ki dengeyi güzel bir şekilde kuruyorsunuz. Aile içerisinde senden habersiz bir kaç olay konuşulabilir. Onlara kızmadan önce sakin kalıp anlamaya çalışmayı denemelisin.

Oğlak Burcu Haziran 2019 Sağlık

Haziran 2019’da Oğlak Burcu sağlığında yolunda gitmeyen bir kaç şey var. Daha önce yapılması gereken testler ertelenmiş veya alınması gereken bir ilaç alınmamış olabilir. Stresten uzak durup az da olsa fiziksel aktivite yapman lazım. Uyku düzenin bu ay içerisinde güzel bir şekilde düzene girecektir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.