Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
4.839
Oğlak Burcu Haziran 2021 Yorumu

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Sizi zorlayan bir kişi ile tartışma yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde bu zamanda gerginlikler ortaya çıkabilir. Karşınızdaki insanları daha çok dinlemeli ve onları anlamaya çalışmalısınız.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Sosyalleşmek isteyeceğiniz bir zaman olacak. İnsanlarla güzel vakit geçirmek sorunlardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İşinizde yarım kalan bir durum varsa eğer bunu tamamlamak isteyebilirsiniz. Yeni alacak olduğunuz iş teklifleri var ve bunlar sayesinde maddi durumunuzda da iyileşmeler gerçekleşebilir.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Kendi istediğiniz şeyleri yapmak size iyi gelecek. Başkalarının sizin hakkında söylediği şeyleri duymamazlıktan geleceksiniz.

Oğlak Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızda ki kararsızlık kafanızda karmaşa yaratabilir. Partnerinizin size karşı olan sevgisini test etmek isteyebilirsiniz. Size verdiği değeri tamamen anlamak isteyeceksiniz.

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Eşinizden veya sevgilinizden uzun zamandan beri görmediğiniz desteği göreceksiniz. İlişkiniz yok ise hoşlandığınız bir kişiye duygularınızı açıklamak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Aile içerisinde söylediğiniz sözler küçük çaplı tartışmalara yol açabilir. Çevrenizdeki insanların size karşı söylediği cümleleri eleştiri olarak anlayabilir ve aşırı tepki verebilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizin maddi kaynaklarından rahatlıkla yararlanabileceksiniz. Katılacak olduğunuz etkinlikler sayesinde yeni arkadaşlıklar da edinme imkanı bulacaksınız.

Oğlak Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili sonunu göremediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Temkinli bir şekilde ilerlemek isteyeceksiniz. Yapacak olduğunuz yeni anlaşmalar varsa da bunlar ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. İşiniz ile ilgili ödenmesi gereken bir borç varsa bunu ödemeye çalışacaksınız. Ortak hisseleriniz varsa buralarda yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.