Oğlak Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.466
Oğlak Burcu Haziran 2022 Yorumu

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz travmalar aklınıza gelebilir. Kendi içinizde kızgınlık hissettiğiniz bir kişiye karşı öfkenizi mümkün olduğunca dindirmeye çalışacaksınız.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Sizi olumsuz etkileyen konular teker teker gündeminizde yer alacak Düşüncelerinize ket vurmak yerine kendinizi açıklamayı seçeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkileriniz söz konusu olmaya başlayabilir. Kendinize önem vermeli ve duygularınızı görmezden gelmeyin. Olaylara karşı bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini anlayacaksınız, sanatsal çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkilerinize odaklanacak, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmaya çalışacaksınız. Romantik bir ilişki gündeminize gelebilir. Bu dönem içerisinde ailenizden destek almayı ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür, Satürn ile kare açı yapacak. Beklenmedik bir anda eski sevgili ile karşılaşabilir, geçmişinizi sorgulayabilirsiniz. İlişkinizde olan sorunları görmezden gelmek yerine daha çok üzerine gitmelisiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yeni ilişkiler üzerine odaklanmak isteyebilirsiniz. Tanıştığınız kişilere karşı daha dikkatli olmalı, kelimelerinizi seçmeyi tercih etmelisiniz.

Oğlak Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. İletişim kazaları geride kalıyor. Düşüncelerinizi ailenize net bir şekilde söyleyeceksiniz. Çocuklarınızla ilgili kararsız kaldığınız konular varsa bunları da netleştirmek isteyebilirsiniz.

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınızla konuşurken kelimelerinize dikkat etmeli, seçici davranmaya çalışmalısınız. Duygusal anlamda etkilendiğiniz durumlar var ise bunları kendi içinizde çözmeye çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Para ile ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz, fakat bu durumlardan korkmamalısınız.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Hatalarınızı ve eksiklerinizi düzeltmeye çalışacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. İşyerindeki problemleri düzenlemek sizin için oldukça önemli olacak.

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. İş ortamındaki sorunları ortadan kaldıracak, daha mutlu olacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerden destek görmek sizin özgüveninizi tazeleyecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.