Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumu

26.05.2016
11.792
Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumu

Oğlak Burcu Haziran 2016 iş ve para alanında bazı zorluklarla karşılaşabilir. Önünüze çıkan bazı aksaklıkların sebebi tamamen sizin kötülüğünüzü düşünen ama sizin farkına varmakta geç kaldığınız insanlar yüzünden kaynaklanıyor. Kirli oyunlara gelmemek için, içinizdeki insancıllığı nerede ne zaman kullanacağınıza doğru karar vermelisiniz. Haziran’ın son 15’i kariyeriniz konusunda şansınız daha açık görünüyor. Hedeflerinize hızla ilerlemek için bir müddet yalnız başınıza hareket etmelisiniz. İş arkadaşlarınız arasında yaşanan tartışmalara girmemeye özen gösterin. Sınırlara dahil olmadığınız gibi, kendinize ait, başkalarının ihlal edemeyeceği sınırlar belirleyin.

Haziran 2016 Oğlak Burcu aşk hayatında uyum söz konusu. Özel hayatınızdaki dengeyi koruyabiliyorsunuz. İlişkisi olan oğlaklar güven ve sadakatin huzurunu yaşıyor. Bu ay partnerinizin beklentilerini karşılamakta gecikmiyorsunuz. Sert çıkışlarınızı baskılamayı başarıyor ve sevdiğinizin güvenini kazanıyorsunuz. Gereksiz kıskançlıklar eskisi kadar üzmüyor sizi. Mantığınızın duygularınızın önüne geçmesi büyük sorun yaratıyordu. Siz bir nebze de olsa bunu dengelemeyi başarıyorsunuz. Bu ilişkilerinizde sizi mükemmelliyete doğru götürüyor. İlişkisi olmayan oğlakların eski aşklara olan özlemleri depreşebilir. Dönme durumları söz konusu. İş arkadaşlarınızdan birinin size olan ilgisini de değerlendirmeye alıyorsunuz.

Oğlak Burcu Haziran 2016 sağlığı konusunda dikkatli davranıyor. Yakın zamanda sağlık konusunda yaşadığınız zorluk sizi bir hayli üzmüştü. Bununla birlikte artık sağlık konusunda daha özverilisiniz. Vaktinde uyuyup, bol bol dinlenmeye çalışın. Minik sporlar hem bedeninize, hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Haziran 2016‘da eğitim konusunu önemsiyor ancak pek vakit bulamıyor. Fırsat oldukça işinizle ilgili dergiler okuyor, organizasyonlara katılıyorsunuz. Kurulacak olan bir fuara öncülük edebilir, katılım sağlayabilirsiniz. İlerletmek istediğiniz eğitim hayatınıza devam edebilmek için, önümüzdeki zamanlarda gerekli adımları atacak, daha büyük başarılar yakalayacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.