Oğlak Burcu Kasım 2016 Yorumu

25.551
Oğlak Burcu Kasım 2016 Yorumu

Oğlak Burcu Kasım 2016’da iş, kariyer evinde yükselişe geçiyor. Kendinizi kanıtlayacağınız başarılar elde edeceksiniz. Sosyal çevre güçleniyor, kazançlarınız artıyor. Oğlak burcunun dikkat etmesi gereken tarihler 23-24 Kasım tarihleri. Özellikle mutlu birlikteliği olanlar, akrabalarının fesatlıklarıyla karşılaşabilirler. Arkanızdan çevrilen dolapları farkettiğinizde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Başarınızı gölgelemek isteyenlerden uzaklaşmanızı öneriyoruz. Kardeşlerle ilgili sorunlar söz konusu. Çevrenizde yaşanan olumsuzluklar özel hayatınıza yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Oğlak burcu iş hayatında sınırları zorluyor. Öğrenci oğlaklar doğru bilgi birikimi için, doğru insanlarla iletişime geçerek başarısını bir üst seviyeye taşıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay sizi gerçeklerin dışına taşıyor. Bu tarihte kuşkucu yapınız ortaya çıkıyor. Finansal bazı beklentilerinizin karşılık bulmaması mücadelenizi ve hırsınızı artırıyor. 29 Kasım 2016 Yeniay, oğlak burcunu pozitif şekilde destekliyor. Ani seyahatler ve iş fırsatları gündeme geliyor.

Oğlak Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Kasım 2016 aşk hayatındaki yüksek enerjisiyle önünü görmekte zorlanabilir. Aşk yaşayanlar olayları doğru değerlendirebilmek için partnerinin düşüncelerini önemsemeliler. Yarım kalan, sorunlu aşklar ay ortasında son buluyor. Evli oğlaklar son derece mutlu. Fakat çevrenizde sizi kendi halinize bırakmayan, yüzünüze gülerek, arkanızdan iş çeviren insanlar mevcut.

Oğlak Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Oğlak Burcu aile ve ilişkileri konusunda şaşkına dönüyor. Özellikle kan bağınız olan en yakınlarınızın yaptıkları ve söyledikleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu dönemde sorunları büyütmeden zamana yaymak en doğrusu olur. Aile arası bir gayrimenkulün elden çıkarılması söz konusu. Bu süreç sonrası kendinizi maddi manevi geri planda tutuyorsunuz.

Oğlak Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Oğlak Burcu sağlığı alerjik astımı olanlar için sorun yaratıyor. Mevsim değişikliği ile birlikte güç kaybedebilirsiniz. Yaşam kaliteni etkileyen durumlarla karşılaşmamak için vakit kaybetmeden doktora görünmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.