Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
13.809
Oğlak Burcu Kasım 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Kasım 2018 tarihinde enine boyuna düşündüğün konularda harekete geçiyorsun. Sağlam olduğunu düşündüğün ve büyük beklenti içine girdiğin meselede yanılmayacaksın. Zaten planların arasında yer alan bu duruma oldukça fazla güveniyorsun. Alacağın yeni bir teklif ve tanışacağın yeni biri hayatına olumlu şekilde etki edecek. İyi hesap kitap yapman gereken bir sürece giriyorsun. Her alanda şanslı sayılırsın. Özellikle kazancında belirgin bir artış yaşanıyor. Çevrende olumsuz düşüncelere sahip olan insanlardan son hızla uzaklaşman gerekiyor. Enerji vampirleri iş başına geçiyor. Sen bunların farkındasın ve gerekeni mutlaka yaparsın.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile kendinden emin şekilde yol alıyorsun. Uzun vadede başarılı işler yapacaksın. Finansal sorunlarını aşıyorsun. Garantici hareket etmen ve risk oranını en düşük seviyede tutman kazancını artıran şey oluyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri gözden geçirmen gereken bir konuyu ortaya çıkarıyor. Geçmişten gelen bu durumu geleceğe taşıyıp taşımamakta karar alacaksın.

Oğlak Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de duygusal görünüyor. İçinde yaşadığın şeyler var ve bunları kimse bilmiyor. Dışarı karşı bu konuda oldukça ketumsun. Enerjin çok güzel ama bunu karşı tarafa yeterince yansıtamıyorsun. Ruhsal anlamda konfora ihtiyaç duyacaksın. Kendine ait zamana, düşünmeye ve ortama ihtiyacın var. Partnerinle geçirdiğin zaman kadar yalnız kalmaya da ihtiyaç duyuyorsun. Özgürleşme isteğin artıyor. Çalışma ve günlük hayata ayırdığın zamanın çokluğu aynı ilgiyi aşk hayatına vermeni zorlaştırıyor. Bekarsan bu ay içinde tanışacağın yeni insanlar konusunda acele kararlar alma.

Oğlak Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkileri oldukça ılımlı. Onlara hizmet etmeyi seviyorsun. Mutlu olmaları için güzel etkiler yaratacak, bu sayede sen de mutlu olacaksın. Daha önce yaşanan sıkıntılar bu ay içinde tümüyle aşılıyor. Her şey yerli yerine oturuyor. Aile büyükleri ile daha fazla ilgilisin. Çevrendeki bazı insanlar veya birlikte çalıştığın kişilerle aranda yaşanacak olası yanlış anlaşılmalar var. İyi niyetini kullandırtmamaya özen göster. Etrafındaki olaylara gereğinden fazla hassas olma. Zaaflarında yararlanmaya çalışanlar olduğunu asla unutma.

Oğlak Burcu Kasım 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Kasım 2018’de dirençli görünüyor. Sen yine de sağlığınla ilgili gelişigüzel hareket etmemeye çalış. Eklem ağrılarına karşı basit egzersizler yapabilirsin. Ağız ve diş sağlığına karşı gereken önlemleri alman iyi olur. Gereksiz melankolik duygulardan uzak kalmak hem ruh hem de beden sağlığını koruyacaktır. Uykusuz kalmaman ve bol bol dinlenmen gereken bir döneme giriyorsun.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.