Oğlak Burcu Kasım 2020 Yorumu

5.876
Oğlak Burcu Kasım 2020 Yorumu

Çevrenizdeki insanlarla oldukça uyumlu olacağınız bir ay içerisine gireceksiniz. Kendi kendinize zaman geçirmek size iyi gelsede sosyal çevrenizde ki hareketlilik sayesinde ise enerjinizi yenileyeceksiniz. Eğitim almayı seviyorsunuz bu yüzden bu ay farklı eğitimler alarak kendinizi geliştirmeyi tercih edebilirsiniz. Para ile ilgili konularda daha dikkatli harcamalar yapmaya çalışın. Her canınızın çektiği şeyi almamalı düzenli bir gelir gider yapmalısınız.

Yeniay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve evinizin içerisinde yenilik yapacaksınız ve bu size iyi gelecek. Anne veya babanız size bu dönemde hoşunuza gidecek olan bir teklifle gelebilirler.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, çevrenizde size karşı samimi olmayan ama öyleymiş gibi yapmacık davranan bir kişinin farkına varacaksınız.

Oğlak Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran her ne varsa çekinmeden bunları partneriniz ile paylaşacaksınız. Eşinizin veya sevgilinizin size karşı yapmış olduğu bir haksızlık varsa bunu ortaya çıkaracaksınız. İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise Kasım ayı içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak size biraz zor gelecek. Geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkinin kalıntılarını hala kendi içinizden atamamış durumdasınız. Bu yüzden sizi olduğunuz gibi kabul edecek bir insana ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Kardeşleriniz varsa size bu ay içerisinde güzel bir süpriz yapabilirler. Uzun zamandan beri ihtiyacınız olan bir eşyayı alabilirler. Sizin için gerçekten neyin önemli olup olmadığını anlayacağınız bir ay olacak. Anne veya babanızın maddi açıdan yardıma ihtiyacı olabilir ve onları elinizden geldiğince destekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında sizin hakkınızda olumsuz konuşan bir kişinin farkına varabilirsiniz. Konuşmadığınız bir yakın arkadaşınız varsa eğer aranızdaki bu dargınlığı gidermek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizi bir adım yükselişe taşıyacak olan yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Kendi içinizde halldemediğiniz olayları iş ortamınızda açmamaya çalışın. Siz ne kadar insanlar için olumsuz bir şey düşünmeseniz de onlar sizin için bu şekilde düşünebilir. Özel hayatınızdan işinize destek göreceğiniz konulara denk gelebilirsiniz. Bel veya kalçanızda zaman zaman ağrılar oluşabilir. Bunların geçmesi için, bol bol dinlenin ve ağır eşyalar kaldırmamaya dikkat edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.