Oğlak Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

2.519
Oğlak Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn Kare açı yapacak. Sosyal hayatınız ve eğlence hayatınız için yaptığınız harcamalar maddi durumunuzu zorlayabilir. Bir arkadaşınızla aranızda para ile ilgili konulardan dolayı tartışma çıkabilir ve beklentilerinizin boşa çıktığını anlayabilirsiniz.

24 Kasım 2021 tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. Kendinizi sosyal çevrenizden ve yakın arkadaşlarınızdan soyutlamak isteyebilirsiniz. İçe dönecek ve yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. İçsel yaşadığınız stres kaygıları yüzünden sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden kafa dinlemek isteyeceksiniz

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yakın çevrenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yeni insanlar tanımaya özen göstereceksiniz. Bir arkadaşınızla aranızdaki konuşmasından dolayı problemler ortaya çıkabilir ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda gergin günler sizi bekliyor olabilir. Sorunlu giden bir ilişkiniz varsa üzerinde düşünerek ayrılık kararı alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle de yaşayacak olduğunuz problemler yüzünden içinize kapanabilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı önemli gelişmeler söz konusu olabilir, beklenmedik bir hamilelikte gündemde olabilir.

Oğlak Burcu Kasım 2021 Aşk Yorumu

5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. İlişkilerdeki anlaşmazlıklar zaman içerisinde son bulmaya başlayacak. İlişkide kriz yaratan durumları tespit edebilecek, partnerinizin huyuna gitmeye çalışacaksınız. Olası olumsuzluklara karşı da önlem alabilirsiniz.

20 Kasım 2021 tarihinde Venüs ve Mars sekstil açı yapacak. İlişkide romantik bir döneme adım atıyorsunuz. Partnerinizle birlikte aranızdaki uyum herkesin dikkatini çekecek ve parmakla gösterilen çift olacaksınız. Birlikte yeni planlamalar içerisine girebilir, sosyal çevrenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda karnınızda kelebekler uçabilir ve aşık olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kasım 2021 Aile ve İlişkiler

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizle birlikte zaman geçirmekten ve sohbet etmekten hoşlanacaksın. Birlikte yeni etkinlikler planlayabilirsiniz. Görmek istediğiniz yerler var ise yakın bir arkadaşınızla buralara gitmek isteyebilirsiniz.

16 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Uranüs karşıt açı yapacak. Aile içerisinde anlaşmazlıklar, öfke patlamaları yaşanabilir. Karşınızdaki insanları dinlemeli ve onların fikirlerine de önem vermelisiniz. Anne babanızın arasında oluşan sorunlarla ilgili durumlara yeni fikirler geliştirmek isteyebilirsiniz. Maddi anlamda ailenizden destek göreceksiniz.

Oğlak Burcu Kasım 2021 Para ve Kariyer

27 Kasım 2021 tarihinde Güneş ve Merkür birleşecek. İşiniz ile ilgili gelişen endişeler ve korkularla yüzleşmek an meselesi olabilir. Ters giden durumları göz önünde bulundurarak önlemler almaya çalışmalısınız. Sezgilerinize güvenmeli ve kendinizi dinlemeye dikkat etmelisiniz. Güvenmediğiniz insanlarla iş yapmamaya çalışmalısınız. Maddi açıdan endişe ettiğiniz durumların üzerine fikir üretmek içinizi rahatlatabilir. Yapılan harcamaları göz önünde bulundurarak adım atmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.