Oğlak Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.149
Oğlak Burcu Kasım 2022 Yorumu

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Sizi zorlayan koşullardan bu dönemde biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Tek başınıza zaman geçirmek ve kafa dinlemeye ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz. İç dünyanızda ortaya çıkan karmaşıklığın yerini zamanla huzur almaya başlayacak.
17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Yazmak, okumak veya düşünmek gibi eylemlerde bulunmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade ederken bir kereden fazla düşünmeyi tercih edebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Ayrılıklarla ilgili konular öne çıkabilir. Çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yatırımlarınızda sorunlar varsa bunları düzeltmek isteyeceksiniz. Yatırımlarınız değer kaybedebilir, bu yüzden riskli atılımlar yapmayın.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Korkularınızdan kurtulacak daha özgür bir hayata geçiş yapacaksınız. Size zararı olan bağımlılıklar var ise bunları da kolaylıkla geride bırakacaksınız. Yoga, meditasyon ve koçluk gibi manevi anlamda size iyi gelen durumlara daha çok yönelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızda baş etmeye çalıştığınız sorunlar var ise bunlardan uzaklaşmak için inzivaya çekilmek isteyeceksiniz. Yazmakla ilgileniyorsanız, duygularınızı aktarmak da zorluk çekiyorsanız daha çok yazma işlemine kendinizi verebilirsiniz. İlişkinizde sizi yoran kısımları partnerinizle paylaşacaksınız. İlişkisi olmayanlar ise geçmişteki bağlılıklarınızı yok etmeye çalışmalı, yeni süreçler için hazır olmalısınız. Başlayacak olduğunuz ilişki huzuru ve mutluluğu size getirecektir.

Oğlak Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Yakın akrabalar veya kardeşlerle ilgili konularda şanslı olacaksınız. İyimser olacağınız bir dönem olduğu için yakın çevrenizle birlikte iletişim kurmaktan çekinmeyeceksiniz. Komşularla iyi ilişkiler kurabilir, sorunlarını rahatlıkla dinleyebilirsiniz. İlginizi çeken etkinliklere ailenizle birlikte katılma kararı alabilirsiniz. Yabancı kültürlere olan merakınız sayesinde yeni insanlarla iletişim kurabilir ve yeni arkadaşlıklara adım atabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Daha önceden alınması gereken ödemeler varsa bu ödemeleri bu dönemde rahat bir şekilde temin edeceksiniz. Ev alma veya araba alma gibi bir düşünceniz var ise de bunu gerçekleştirmek için yeni bir karar alabilirsiniz.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. İş yerinde kendinizi güvende hissedeceğiniz güzel oluşumlar karşınıza çıkabilir. Yeni bir işe başlayabilir, mevcut olan projeleri hızlandırmak için yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.