Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Mart 2017 Yorumu

19.02.2017
11.105
Oğlak Burcu Mart 2017 Yorumu

OĞLAK Burcu Mart 2017 tarihinde biraz alıngan. Duygusal alanda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler veya yeni ilişki söz konusu olabilir. Sonrasında kapılabileceğiniz etkiler sizi başka yerlere taşıyabilir. Karar vermeniz gereken noktalar bu ay önem arz ediyor. Dolunay tarihinde yeni adımlar atılmamalı. İş hayatınızda sergileyeceğiniz yetenekler ve arkasından gelen başarı ile daha fazla kazanabilirsiniz. Bazı oğlaklar kariyerinde tamam ya da devam kararı alabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Mart 2017 Dolunay Başak’ta gerçekleşiyor. Dolunay sizi, hem özel hem de iş hayatınızda etkisi altına alabilir. Özel yaşamda, bu tarihte riskli ilişki içine girenler, ileride birden fazla pişmanlık duyabilirler. İş hayatınızla ilgili almanız gereken bir karar ise, geleceğinize önemli ölçüde şekil verebilir. 28 Mart 2017 Yeniay etkileri size, mantıklı hareket etmeniz gerektiğini işaret ediyor. Hiçbir kararınızı hırs ve öfke ile almamalısınız.

Oğlak Burcu Mart 2017 Aşk

Oğlak Burcu aşk hayatı Mart 2017 tarihinde oldukça fazla risk içeriyor. Özel hayatla ilgili atılan adımlar uzun vadede sizi etkileyecek nitelikte. İş ortamından biriyle yeni bir ilişkiye başlanmamalı. Partneri olanların bu ay geçmişle daha fazla yüzleşeceği durumlar ortaya çıkabilir. Emin olmadığınız ilişkiler ileride size pişmanlık getirebilir. Evliliklerde para temalı konular ön planda. Maddiyatla ilgili oluşan fikir ayrılıkları eşler arasına aşılamayan duvarlar örebilir.

Oğlak Burcu Mart 2017 Aile

Mart 2017’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerine biraz tedirgin yaklaşıyor. Sahip olduklarınızı elinizden alacaklarmış duygusuna kapılabilirsiniz. Bu ay paranoyak tutumlar sergilenebilir. Özellikle 10 Mart sonrası dolunay etkileri sizde ters etki yaratabilir. Hisleriniz çok kuvvetli. Bu da her şeyi daha net görmenizi sağlıyor. Bu durumda ne yapılmak istendiğini algılayabilirsiniz. Ve sonuç olarak hissettikleriniz tavırlarınıza yansıyabilir. İlişkilerinizde duraksama dönemi yaşanabilecek bir ay sizi bekliyor sevgili Oğlak’lar.

Oğlak Burcu Mart 2017 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Mart 2017 tarihinde biraz hassas. Özellikle psikolojik sorunlar yaşayanlar daha dikkatli olmalı. Her duyguyu derinden hissedebileceğiniz bu ay, sizi ruhsal açıdan korumasız bırakabilir. Kronik sağlık probleminiz varsa, bu durum biraz artabilir. Öksürük ve alerji durumları yaşayanların bağımlılıklarını gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.

KAYNAK: Oğlak Burcu Mart Yorumu


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.