Oğlak Burcu Mart 2018 Yorumu

13.104
Oğlak Burcu Mart 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Mart 2018 tarihinde parasal anlamda şanslı bir döneme giriyorsun. Gelir kaynağın artıyor. Beklemediğin fırsat kapıları sana uzun vadede iyi kazanç getirecek nitelikte. Bir mal veya miras işi tekrar gündeme geliyor. Pay sahipleri ile yaşanan anlaşmazlık bir şekilde çözüme kavuşuyor. Bu konu üzerine yapılan konuşmalar biraz canını sıkıyor olsa da sonuca odaklanıyorsun. Kariyerinde doğru insanlarla doğru işler yapacaksın. Yeni bir anlaşma geleceğin adına güzel günleri işaret ediyor. Seni bilerek üzmek adına boş konuşan bir insan var. Kafana takmadan onu olduğu yere bırakarak yola devam etmelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri önemli değişimleri beraberinde getiriyor. Hayatının farklı alanlarında sonlar ve yeni başlangıçlar yer almakta. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri korkuları ve endişeleri ortadan kaldırıyor. Kendine olan güveninle altından kalkamayacağın iş yok gibi. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri duygusal alanlara yansıyor. Özel hayatını daha fazla önemsiyor bu yönde düzen kurmaya çabalıyorsun.

Oğlak Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde sakin şekilde ilerliyor. Yeni düzenlemelere gidebilirsin. İletişim aktif ve güçlü. Az ama öz konuşarak kendini daha iyi ifade ediyorsun. Sorunlu şekilde devam eden ilişkilerde zaman zaman kopukluklar yaşanabilir. Belirsizliklerin ortadan kalkması için belli fedakarlıklar yapılması gerekiyor. Şüphe duyduğun konularda partnerin üzerinde baskı kuruyorsun. Bu bir nevi inatlaşmaya dönüşüyor. Bekar Oğlak Burcu Mart 2018 tarihinde belli zamanlarda yeni flörtler yaşıyorsun. Ancak ciddi bir ilişkiye atılmıyorsun.

Oğlak Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde gelişmeleri kontrol altında tutmaya çalıyorsun. Miras, mal ve hukuksal konular ön plana çıkıyor. Geçen zamanda çözüme kavuşmayan sorunlar bu ay içinde hallediliyor. Bu süreçte nerede ne yapman gerektiğini daha iyi biliyor, kararlarını ona göre alıyorsun. Sabırlı olman gereken konularda aceleci davranmak durumu tersine çevirebilir, dikkat! Çevrendeki bazı insanları aile ilişkilerine dahil etmemeye bak. Üzerinden prim yaparak bir yerlere gelmeye çalışan insanlar var.

Oğlak Burcu Mart 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Mart 2018’de öncelikler arasında. Fazlasıyla önemsediğin sağlığın gün geçtikçe iyiye gidiyor. Süregelen sağlık problemin varsa doktorunun tavsiyeleri dışına çıkmamaya çalış. Senin altından kalkamayacağın bir şey yok sevgili Oğlak Burcu. Kullandığın ilaçlar varsa bu ay azaltıyorsun. Bununla birlikte önem verdiğin dış görüntünde yapacağın belli değişiklikler kendini daha iyi hissetmene sebep oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.