Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Mart 2019 Yorumu

18.02.2019
14.900

Kendindeki eksikleri anlamak ve bu yönde girişimlerde bulunarak koşullarını iyileştirmek isteyeceksin. Ancak bu ay bunun için pek uygun bir zaman değil. Mart 2019 Merkür Gerilemesi ile…

Oğlak Burcu Mart 2019 Yorumu

OĞLAK Burcu Mart 2019 tarihinde içe bakış söz konusu. Kendindeki eksikleri anlamak ve bu yönde girişimlerde bulunarak koşullarını iyileştirmek isteyeceksin. Ancak bu ay bunun için pek uygun bir zaman değil. Mart 2019 Merkür Gerilemesi ile düşüncelerinde hedef belirleyebilirsin farkat harekete geçmemelisin. Sorumluluklarına disiplinli şekilde eğileceksin. Kimliğini ve değerlerini sorguluyor, istediğin hayatın bu olup olmadığını düşünüyorsun. Baskın karakterlerin içinde olduğu çalışmalardan uzaklaşacaksın. Elindeki bir işi tamamlamakta zorlanabilirsin. Haber beklediğin bir konuda olumsuz gelişmeler yaşanacak. Bunun senin hayrına olduğunu bilmelisin. Sonrasında yöneleceğin farklı bir yolda karşına çıkan fırsatlar daha iyi şartlar sunacak.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

06 Mart 2019 Balık Yeniayı Etkileri ego çatışmalarına neden oluyor. Birlikte yaşadığın, çalıştığın insanlarla ters düşebilirsin. Fikir ayrılıklarında ısrarcı olmayarak huzurunu korumanı tavsiye ederiz. 21 Mart 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile bir konunun sonuna geleceksin. Hayatındaki bir dönemin kapısı kapanıyor.

Oğlak Burcu Mart 2019 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu Mart 2019’da aşk hayatında birlikteliğini yöneten tarafsın. Baskıcı tavırların yükselişe geçiyor. Merkür Gerilemesinin sana yansıyan belirsizlik etkisi yanılmana neden oluyor. Partnerinin sözlerini ve davranışlarını yanlış değerlendirerek bambaşka çıkarımlarda bulunabilirsin. Kıskançlığın en üst seviyelere taşınacağı bu dönem ikiniz için de risk oluşturuyor. Tartışmalarda ölçüyü kaçırmamak çok önemli. Bekarsan yeni ilişkiler için pek uygun bir zamanda değilsin. Atacağın adımların tamamlanmayacağını net şekilde söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu Mart 2019 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu Mart 2019 aile ve ilişkilerinde yenilenmek istiyorsun. Bunu yapmadan önce bulunduğun ortamdan bir süre uzaklaşabilirsin. Kendini uyumsuz hissettiğin konularda geri atacaksın. Sessiz kalmak ve bazı şeyleri akışa bırakmak işe yarayacaktır. Çok iyi anlaştığın biriyle bu süreçte daha fazla zaman geçiriyorsun. Yeni etkinliklerin içinde yer alarak birlikte sana iyi gelecek bir çalışma başlatabilirsiniz. Ruhsal hedeflere yönelecek, uzun süredir istediğin bir eğitime hayatında yer vereceksin. Yazma ve ifade etme becerin artıyor.

Oğlak Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart 2019’da Oğlak Burcu sağlığında hassasiyet oluşuyor. Yaşam kalitene ne kadar önem verirsen o kadar iyi olacaksın. Kronik bir hastalığın varsa strese bağlı olarak nüksedebilir. Omurga, eklemler, deri ve diş problemlerine karşı gerekli önlemleri almalısın. Ağız bakımına önem vererek diş ve diş etlerini, günlük ufak yürüyüş ve egzersizler yaparak omurganı koruyabilirsin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.