Oğlak Burcu Mart 2021 Yorumu

4.112
Oğlak Burcu Mart 2021 Yorumu

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Hayal dünyanızın içinde kaybolabilirsiniz. Hedeflerinizi ve hayallerinizi birbirinden ayırmanız gerekiyor. Her ne kadar bu şekilde mutlu olsanız da gerçekliğe dönmeniz sizin için daha iyi.

Duygularınızı çevrenizdeki insanlara aktaramadığınızı düşünebilirsiniz. Bu yüzden içinizdeki dertlerden biraz olsun kurtulmak için yazmayı tercih edebilirsiniz. Yaşayacak olduğunuz olumsuz bir olay sayesinde ilham kaynağınızı bulacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, içsel konularınıza odaklanacaksınız. İçinize attığınız konuları gün yüzüne çıkaracaksınız. Sizi anlamayan insanlarla iletişiminizi köklü bir şekilde keseceksiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, iş hayatınız ve kariyerinizde yükselişe geçebileceğiniz fırsat karşınıza çıkabilir. Üzerinize almanız gereken yeni sorumluluklar karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınız ilgilendiren konularda ön planda olacak.

Oğlak Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz. Yoğun bir iş hayatınız olsa da karşı tarafa zaman ayırabileceksiniz. Partnerinizle ortak yaşam alanınızda yenilikler yapacaksınız. İlişkide sürekli sizi kıskançlığa sürükleyen konuyu bir daha açmamak üzere kapatmak isteyeceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamanın aslında o kadar da zor olmadığını anlayacaksınız. Karşınızdaki insan sayesinde endişeleriniz son bulacak.

Oğlak Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Ailenizle birlikte ortak bir iş yeri veya mülk yönetiyorsanız bununla ilgili yeniliğe gitmek isteyebilirsiniz. Anne veya babanızın yaşamış olduğu olaylar yüzünden size her zamankinden daha çok ihtiyaçları olabilir.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Arkadaşlarınız zaman geçirerek kafanızdaki sorunlardan kurtulacaksınız. Sorunlarla tek başınıza mücadele etmek zorunda olmadığınızı anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Maddi açıdan şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yapmak istediğiniz yatırımlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Kariyeriniz için almanız gereken yeni bir karar ortaya çıkabilir.

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerinizin yoğunluğundan dolayı bazı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Beraber iş yürütmekte olduğunuz arkadaşlarınızla iletişiminizi iyi tutacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.