Oğlak Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.530
Oğlak Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Hayal gücünüzü sonuna kadar kullanacağınız güzel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yazmak size iyi gelebilir, ilham kayanağınızı yenileyebilirsiniz.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Duygusal anlamda size ağır gelen konular varsa bunları halletmeye odaklanacaksınız. Kendi içinizde almanız gereken kararları artık ertelememeye çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yeni bir kursa veya eğitime gitmek sizi bu dönem içerisinde heyecanlandırmaya başlayabilir. Pazarlama ve reklamla ilgili işleriniz varsa buralarda hızlanmalar gerçekleştirebilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yurt dışı veya şehir dışıyla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Keyifli vakit geçirmek için masraflarınız da artışlar söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Karşınızdaki insana karşı biraz daha duyarlı olmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Hayal gücünüz sayesinde aşk hayatınızda ki sorunları halletmeye çalışacaksınız.

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. İlişkisi olmayanlar bu süreç içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. Tamamlanma yaşamak için partnerinize kendinizi açık etmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle bir araya gelecek, yeni fikirler için akıl buluşması gerçekleştireceksiniz. Evinizin içiyle ilgili durumları ailenizden destek alarak halletmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili düşüncelerinizden derinden değişmete başlayabilir.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Aİlenizle birlikte yaşayacak olduğunuz yeni olaylar sayesinde onları daha iyi anlayabildiğinizin farkına varacaksınız. Duygusal anlamda oluşan bağlarınız sizi zaman zaman tutabilir.

Oğlak Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Gelirinizin artması gibi harcamalarınızda artrmaya başlayabilir. İşlerinizi bir an önce halletmeye çalışacak, bütçe planlaması yapmayı tercih edeceksiniz. Yatırım yağmakla ilgili düşüncelerinizde varsa bunları da hızlandırabilirsiniz.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili olumlu gelişmeler sizinle olacak. Konforunuz için elinizden geldiğince çaba sarf edeceksiniz. Kariyerinizde hızlı bir yükseliş söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.