Oğlak Burcu Mart 2023 Yorumu

3.038
Oğlak Burcu Mart 2023 Yorumu

2 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Satürn, Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. Ev, aile ve yuva ile ilgili konularda şanslı olacaksınız. Maddi imkanlarınız sayesinde yeni bir eve sahip olma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Alım – satım ve kiralama işlerinde hazırlanmalar söz konusu olacak

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlar ve akrabalarla ilgili alanlarda yenilikler söz konusu olmaya başlayacak. Yapmış olduğunuz fedakarlıkların karşılığını alacaksınız.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Aile içerisinde sizi huzursuzluk veren konuları teker teker konuşarak aşmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Seyahat eğitim konularında yenilikler gerçekleşecek. Uzaklardan gelecek olan önemli haberler sizi mutlu edecek. Sizi olumsuz etkileyen konulardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızla ilgili birkaç konuya daha fazla dikkat etmelisiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aileyle alakalı konuları konuşmak ve çevrenizdeki insanların fikirlerini almak isteyeceksiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir durum nihayet karşınıza çıkabilir.

Oğlak Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilere olan bakış açınız değişmeye başlayacak. Enerjinizi aşk hayatınıza verebileceksiniz. Sevdiğiniz insana karşı duygusal, hassas ve sezgisel olmaya çalışacaksınız.

22 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Bu dönemde eşinizin veya sevgilinizin kariyer hayatında ki gerginlikler ilişkinize yansımaya başlayabilir. Bu yüzden durumları sakin bir şekilde ele almaya odaklanmalısınız. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak size mutluluk getirecek.

Oğlak Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

3 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kiron, Koç burcunda kavuşum içerisinde olacak. Yakın çevrenizle ilgili konular hızlanmaya başlayacak. Önemli konuları konuşabilir, bu konular üzerine de gerekli kararları alabilirsiniz.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Akraba, yakın çevre ve kardeşlerle alakalı konulara odaklanacaksınız. Geçtiğiniz iki yıl boyunca yakın çevrenizle bağlantılı durumları gözden geçirebilirsiniz. Bu alanda yapmış olduğunuz fedakarlıkların sonuçlarını olumlu şekilde göreceksiniz.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. İletişiminizde problemler var ise bunları geride bırakacaksınız. Kendi içinizde yeni kararlar alma yoluna ilerleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konularda geçmiş zamanda almış olduğunuz kararları değiştirebilirsiniz. Maddi anlamda önemli durumlar karşınıza gelirken diğer taraftan da net olma yolunda ilerlemelisiniz.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyerinizdeki sorunlara karşı agresif şekilde yaklaşmayın. Aksi halde birkaç işi aksatabilirsiniz. Bunun olmaması için iş planlaması yaparken dikkatli olmalısınız.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.