Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

24.04.2019
13.834

OĞLAK Burcu Mayıs 2019’da oldukça pratiksin. Hiçbir konuda temkini elden bırakmıyorsun. Çalışmalarında ve peşine düştüğün şeylerde inatçı ve ciddi tavrını koruyacaksın. Bazı günler yalnız kalarak düşünmek isteyeceksin. Halletmen gereken işlerde yardımı kabul etmiyorsun. Çevrende güvendiğin çok az insan var. Sadece onların fikirlerini önemsiyor ve alıyorsun. Dağınık olan bazı işlerini bu ay ortasına kadar toparlıyorsun. Bu dönem içinde ne kadar pozitif olursan o kadar iyi şeyler yapacaksın sevgili Oğlak Burcu.

Oğlak Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Mayıs 2019 Boğa Yeniayı etkileri ile samimi duygularla yeni ilişkiler kuruyorsun. İyi başlangıçlara adım atacağın günlere gireceksin. İlerleyen zamanda bu günlerin etkilerini daha derinden hissedeceksin. 19 Mayıs 2019 Akrep Dolunayı etkileri özel hayatında duygu ve tutkuyu yükselişe geçiriyor.

Oğlak Burcu Mayıs 2019 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu Aşk hayatında Mayıs 2019’da kendini iyi ve güvende hissedeceksin. Birlikte olduğun insanla ara ara yaşanan tartışmalarda onu daha iyi tanıyacaksın. Her kavga sonrası birbirinize daha da sıkı bağlanacak ve ne kadar sevdiğinizi anlayacaksınız. O nedenle anlık duygularla onu çok fazla kırmamaya özen göstermelisin. Yalnızsan ve kalbin boşsa ay ortasında karşılaşacağın biriyle beklenmedik bir yola girebilirsin.

Oğlak Burcu Mayıs 2019 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu Mayıs 2019 aile ve ilişkilerinde güçlü bağlar kurmak için çabalıyorsun. Sen bazı şeyler daha da sağlamlaşsın diye uğraşırken bazıları yıkmaya çalışıyor. Onlara vereceğin cevaplar sert ve ağır olacak. Yeter diyerek yönetimi ele alacaksın. Yakın çevreden veya aileden biriyle arandaki alacak verecek meselesi ciddi bir hal alıyor. Olayın üzerine gitmek istemedikçe o senin üzerine geliyor. Türlü bahanelerle sana olan borcunu geçiştirmeye çalışacak ve belki de unutturmaya niyetli. Sen de ya peşini bırakacak ya da öyle veya böyle eninde sonunda alacaksın.

Oğlak Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Mayıs 2019’da Oğlak Burcu sağlığında yaşanan iniş çıkışlar strese ve dolayısıyla sağlık sorunlarına neden olabilir. Bitkin düşeceğin bazı günlerde uykusuz kalmamaya özellikle dikkat etmelisin. Birkaç gün iyi uyumadığında bedenin çöküşe geçiyor. Düşüncelerini düzene sokmaya ve pozitif olmaya gayret etmelisin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.