Oğlak Burcu Mayıs 2020 Yorumu

4.536

Size iyi gelen konulara odaklanacak ve psikolojik olarak rahatlama yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve zihninizi rahatlatabileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Topluma faydalı olacak projelerde yer alabilir ve yardıma ihtiyacı olan insanlara destek vermek isteyebilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve sık sık iletişimde olduğunuz kişilerle aranızda bir anlaşmazlık çıkabilir. Bu durumu düzeltmek için güzel sözcükler içeren cümleler kurabilir ve aranızda var olan soğukluğu giderebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendinizi sanata vereceksiniz. Yaratıcılığınızın artacağı bu dönemde hobi olarak uğraştığınız ne varsa bunlardan gelir kaynağı elde etmek için yeni iş fırsatları düşünebilirsiniz.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve hayata dair beklentileriniz çok fazla ve sizde bunun farkına varacaksınız. Hayali beklentilerinizden uzaklaşacak daha gerçekçi isteklere yöneleceksiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve ilişkinizde bazı şeyleri yanlış yorumluyorsunuz. Aranızda geçen konuşmaları başka insanlarla paylaşmamaya dikkat etmelisiniz. Kafanız yeterince karışık başkalarının söyledikleriyle ekstra karıştırmanıza gerek yok. Yalnız olan Oğlak burçları yeni ilişkiye başlamak için kafanızda ki olumsuzluklardan kurtulabilieceksiniz. Karşınıza çıkacak olan kişi sizi adım atmanız için cesaretlendirecek ve yeni ilişkiye merhaba diyebileceksiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve aile içerisindeki eksiklikleri görüp bunlar gidermek isteyebilirsiniz. Anne veya babanızla aranızda olumsuzluk varsa bu olumsuzluktan kurtulmak isteyebilirsiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kendinizi bu insanlara beğendirmek için ekstra bir çaba içerisine girmek isteyebilirsiniz. Unutmayın olduğunuz gib görünmek en iyisidir.

Oğlak Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve maddi açıdan yeni kararlar alabilirsiniz. Yatırım yapma gibi planlarınız varsa iş hayatınızla bağlantılı olarak güzel bir fırsat elde edebilirsiniz. Kendiniz için en iyi yolları siz biliyorsanız bu yüzden tercihlerinize güvenin.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve fiziksel görünüşünüzde memnun olmadığınız durumlar varsa bunu düzeltmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Öfke kontrolü yapmanız lazım aksi halde sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.