Oğlak Burcu Mayıs 2021 Yorumu

8.462
Oğlak Burcu Mayıs 2021 Yorumu

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Para ile ilgili konularınız ön plana çıkacak. Yapmanız gereken ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Daha tedbirli olmalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. İş hayatınız ile ilgili yapılan hatalar varsa bunları düzeltme fırsatı elde edebileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda olan iletişime biraz daha özen göstermelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Çocuklarınızla ilgili konular ve aşk hayatınızı ilgilendiren durumlar ön plana çıkacak. Sevdiğiniz insanlarla birlikte tatile çıkabilir ve onlarla vakit geçirebilirsiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yoğunluktan sıyrılıp daha çok kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Kendi başınıza veya sevdiğiniz biriyle kısa süreli de olsa bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen sorunlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızda belli başlı tartışmalara neden olan bir konu ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin ani çıkışları sizi zor bir hissiyata sürükleyebilir. İlişkiniz içerisinde kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Fakat bunun pek mümkün olmadığını anlayacaksınız. İlişkiniz yok ise bu dönemde karşınıza çıkacak olan biri size aradığınız sadakati ve güveni sağlayacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamanın heyecanı sayesinde hayatınıza hareketlilik girebilir.

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde paradan kaynaklanan konulardan dolayı gerginlik ortaya çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili harcamalar yapabilir ve vaktinizin çoğunu onlara yöneltmek isteyebilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla aranızdaki iletişime daha dikkat etmek isteyeceksiniz. Eğer hata yaptığınızı düşündüğünüz konular varsa bunlarla ilgili düzeltmeler yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. İş yerinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız varsa onlardan görecek olduğunuz tebrik ve destek sayesinde özgüveninizi geri kazanabileceksiniz. Çalışmaktan keyif aldığınız ve kendinizi projelere verdiğiniz bir döneme giriyorsunuz.

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanın dışında farklı etkinlikler yapmayı planlayabilirsiniz. Maddi anlamda rahat edebilmek için bu dönem yapacak olduğunuz bir seyahati ertelemek isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.