Oğlak Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.792
Oğlak Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirecek, gerekirse sorunlarınızdan bahsetmek isteyeceksiniz. Evinizin içerisinde huzursuzluk yaratan durumları en kolay bir şekilde halletmeye çalışacaksınız

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Tatile çıkabilir, eğlence alanlarınızı genişletebilirsiniz. Yakın çevrenizle birlikte vakit geçirmekten oldukça keyif almaya başlayacaksınız. Duygusal anlamda bağlarını koparmak istediğiniz bir konuyu derinlemesine düşünebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Bir arkadaşınızın sorunlarıyla detaylı bir şekilde ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla önemli konuları daha detaylı konuşmak isteyeceksiniz. Para ile ilgili halledilmesi gereken konular yavaşa yavaş ön plana çıkmaya başlayacak.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yapılması gereken işleri bir an önce halletmeye çalışacaksınız. Ev veya iş yerinizde sorunlar varsa bunlar üzerine yenilikler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızı biraz daha sadeleştirmek isteyebilir, bu doğrultuda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür, Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Eski sevgilinizle birlikte yeni planlamalar içerisine girebilirsiniz. Geçmiş ilişkiler üzerine konuşacak, halledilmesi gereken konuları en aza indirgemeye başlayacaksınız. Platonik olarak güzel duygular beslediğiniz bir kişiden ansızın haber alabilirsiniz.

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız konusunda oldukça şanslı olacaksınız. Sevgilinizle veya eşinizle güzel zamanlar geçirmek isteyeceksiniz. Yeni hobi alanları oluşturabilirsiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte yeni bir ev düzenine geçmek isteyebilirsiniz. Birlikte yaşıyorsanız, yeni ve daha büyük bir eve taşınmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde problemler varsa bunları çözeceksiniz. Duygularınıza önem verecek, sevdiğiniz kişilere kendinizi rahat bir şekilde açık etmek isteyeceksiniz.

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda karmaşa yaşadığınız konular hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. Aile içerisinde iletişim konusunda yaşanacak olan bazı konular üzerine tartışmalar söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Yapacak olduğunuz işleri hatasız bir şekilde yerine getirmek isteyeceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan dolayı iş hayatınızda bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte daha fazla zaman geçirmeniz sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Parayla ilgili durumlar yüzünden kendinizi zaman zamna kısıtlayabilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizi belirlemeli, kariyeriniz için yeni bir sayfa açmak için daha da cesaretli olmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.