Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu

17.03.2017
22.551
Oğlak Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu

OĞLAK Burcu aşk ve evlilik hayatı Nisan 2017 tarihinde sakin tavrını koruyor. Mantığınız her zamanki gibi ön planda. Aşkla ilgili inatlaştığınız bir konuda pes etmiyorsunuz. Karşı tarafın zaaflarınızı bilmesi bu savaşa bir son verdirebilir. Kalbiniz boşsa, bu ay sizi kabuğunuzdan çıkarmayı başaracak biriyle karşılaşabilirsiniz. Yaşama puslu bakan gözlerinizin pusunu silebilecek türden bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Evli Oğlak Burcu Nisan 2017 ile birlikteliğini daha kaliteli bir konuma taşıyabilir. Yaşam kalitenizi yükseltecek farklı girişimlere imza atabilirsiniz.

OĞLAK Burcu aşk hayatı 2017 Nisan ayıyla birlikte ısınıyor. Sosyal ve iş hayatınızı zaman zaman özel yaşama taşıyabilirsiniz. Partneriniz bu durumdan sıkılsa da sizi kırmamak için belli etmiyor olabilir. Ancak tüm çabalarınız ve uğraşlarınız aileniz için olduğundan, sonuç itibariyle bu durum herhangi bir sorun yaratmıyor. Aşkınızla birlikte düşman çatlatırcasına emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bazı durumlara karşı duyduğunuz güvensizliği partneriniz sayesinde atlatıyorsunuz. Yalnızsanız hiç dert etmeyin. Yakın zamanda aşk kapıyı çalıyor.

OĞLAK Burcu aşk uyumunu incelediğimizde, en ideal burcun Başak Burcu olduğunu söyleyebiliriz. Ortaya kusursuz bir birliktelik çıkabilir. Ego yarışına girmezler ve birbirlerine üstünlük taslamazlar. Son derece uyumlu bu iki çiftin paylaşacakları şeyler asla bitmez. Oğlaklar, İkizler ve Aslan Burcu ile hiçbir şekilde anlaşamaz. Onların düşünce tarzı biraz farklı gelir. Ortak nokta bulmakta zorlanırlar. Balık ve Terazi Burcu ile iyi anlaşsalar da, uzun süreli bir birliktelik her iki tarafı da zorlayabilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.