Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Nisan 2017 Yorumu

21.03.2017
15.049
Oğlak Burcu Nisan 2017 Yorumu

OĞLAK Burcu Nisan 2017’nin genelini sakin geçiriyorsunuz. Geri planda yaşanan bazı gelişmelere tepkisiz kalabilirsiniz. Ani kararlar almamak ve karar verirken bütünüyle değerlendirmek, bu ay yaptığınız en iyi şey olacaktır. Yardımseverlik yönünüzü de fazlasıyla ortaya koyabileceğiniz Nisan ayı ortalarında hayatınızı değiştirebilecek türden bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçle birlikte ailenize yeni biri girebilir, hayatınıza yeni biri girebilir, taşınabilir veya yatırım amaçlı ev alabilirsiniz. Eğitim ve kariyer amaçlı seyahatler artabilir. Var olan hukuk sürecinden elde edilecek sonuçlar söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri Oğlak Burcu’nu düşüncelere sevk ediyor. Çevrenizi dikkatle izliyor ve tam bir değerlendirme içine giriyorsunuz. Bakış açınız da dahil sorgulamadığınız tek bir şey kalmıyor. Bazılarına olan güven duygunuz bu süreçte azalabilir. Kişiler aklınızda yer değiştirebilir. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri Oğlak Burcu üzerine olumlu şekilde yansıyor. Var olan ilişkilerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Yeni kararlar, atılan yeni adımlar sizi bir sonraki noktaya taşıyor.

Oğlak Burcu Nisan 2017 Aşk

Oğlak Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile gerginliklere son veriyor. Evliliklerde yuva, aile ve ihtiyaçları ön plana çıkıyor. Eşiniz ve varsa çocuklarla birlikte bol bol alışveriş yapacağınız zamanlar söz konusu. Hatta bu ay bir bebek sahibi olma kararı bile alınabilir. Diğer yandan ilişkiler sorgulanıyor ve devam edip edilmeyeceğine karar veriliyor. Devam eden ilişkiler bir sonraki aşamaya taşınıyor. Alınan kararlar, evlilik teklifleri, yüzükler, söz, nişan ve evlilik tarihleri belirleniyor. Yine bu dönemde sevdiğinizle birlikte yalnız kalabileceğiniz kısa veya uzun seyahatler söz konusu. Bu bir anlamda gelecekle ilgili ilişkinizi değerlendirmek açısından fırsat olabilir.

Oğlak Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 tarihinde Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde yeni köprüler kuruluyor. Anne ve babayla daha fazla ilgi söz konusu. Onlara ayırdığınız vaktin her şeyden kıymetli olduğunu fark edeceğiniz duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Taşınma, tadilat ve yeni eşya almak gibi durumlar ortaya çıkabilir. Yakın akraba, kardeş, kuzen ziyaretleri artabilir. Aile arasında var olan bir kriz, ay ortasından sonra çözüme kavuşabilir. Hayatınızın renklendiğini ve yaşamaktan keyif aldığınızı hissedebilirsiniz. Kardeşiniz varsa, onunla ilgili yeni çalışmalara imza atabilirsiniz. Sevdiklerinizden desteğinizi esirgemiyor, kollarınızı ve kalbinizi sonuna kadar onlara açıyorsunuz. Aynı şekilde size karşılık veren hayata sımsıkı sarılacağınız bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Oğlak Burcu Nisan 2017 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde genel olarak iyi görünüyor. Gözlerle ilgili ufak bir problem yaşayabilirsiniz. Tv, bilgisayar kullanımı azaltılması veya bununla ilgili önlem alınması gerekebilir. Eklem ağrılarına karşı uygun egzersiz programı geliştirebilirsiniz. Kilo sorunu yaşıyorsanız yağlı ve unlulardan uzak durmanız iyi olacaktır. Bunun dışında dış görüntüyle ilgili yapılabilecek ufak tefek tarz değişikliği ruhunuza ve bedeninize yüksek yaşam enerjisi verebilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.