Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Nisan 2019 Yorumu

20.03.2019
13.677

Ciddi planların var ve uygulamaya başlıyorsun. Günlük hayatında bile daha stratejik olabilirsin. Mücadele ettiğin konuların peşini bırakmıyor, araştırmalarını artırıyorsun. Hedef odaklısın ve…

Oğlak Burcu Nisan 2019 Yorumu

OĞLAK Burcu Nisan 2019’da itibarın ve saygınlığın artıyor. Ciddi planların var ve uygulamaya başlıyorsun. Günlük hayatında bile daha stratejik olabilirsin. Mücadele ettiğin konuların peşini bırakmıyor, araştırmalarını artırıyorsun. Hedef odaklısın ve yoldakilerden çok yolun sonundakiyle ilgilisin. Aile içi bir konuda anlaşmazlık yaşanıyor. İletişimde açık ve net olmana rağmen anlaşılmamaktan şikayet ediyorsun. Aileden biri veya sen, yer değişimi yapmak isteyebilirsin. Şiddetle karşı çıktığın şeylerde sorun yaşanacak. Sevdiklerin üzerinde kurduğun üstünlüğü elden bırakmaya niyetin yok. İlişkilerinde bazen aşırı baskıcı olabilirsin. Bu durum güçleneceğini düşündüğün şeylerin kopmasına neden olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri ile ailevi sorumluluk ve zorunluluklar ortaya çıkıyor. İyice belirginleşen konularda net tavrının arkasında duruyorsun. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile yarım kalan işlere yöneleceksin. Elindeki işleri tamamlayarak bir sonraki işe geçiş yapıyorsun. Gelir kaynağın artıyor, hayatına maddi rahatlama geliyor.

Oğlak Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu Nisan 2019 aşk hayatında uzun vadede devam eden bazı ilişkiler son bulacak. Sekteye uğramış, yıpranmış duyguların onarılması mümkün görünmüyor. Kabullenemiyor, idare edemiyor ve unutamıyorsan yeter diyeceksin. Çevrendeki insanların ağzını kapatmak ve kendine olan saygını korumak adına bunu yapmak zorunda hissedeceksin. Birlikteliğinde herhangi bir problem yoksa art niyetli, cin fikirli kişilere dikkat etmen konusunda seni uyarıyoruz. Evliysen kendini her anlamda güvende hissetmek isteyeceksin. Partnerini sorgularken kırıcı olmamaya özen göstermelisin.

Oğlak Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde ortaya çıkan pürüzler ay sonuna kadar devam edecek. Olumsuzluklardan kendine fırsat yaratabilirsin. Finansal alanda şansın sonuna kadar açık görünüyor. Yeni girişimlere atılmadan önce yarım kalanları toparlaman gerekecek. İlişkilerde kontrolü eline alıyorsun. Çevrenin sana olan saygısı artıyor. Fikirlerini kabul ettirmek zor olmayacak. Arkadaşlıklarına daha fazla değer vermeye başlıyorsun. Yaşam hedeflerin değişerek büyüyor.

Oğlak Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Oğlak Burcu sağlığında dikkat edilmesi gereken noktalar var. Aşırı hırsa ve öfkeye kapılarak kendine zarar verebilirsin. Gelişmelere vereceğin ani tepkiler bedenini olumsuz etkileyecektir. Bunu bilerek ve düşünerek önlem almalısın. Boyun, sırt ve bel ağrıların tüm sebebi stres olabilir. Ufak tefek rahatsızlıkları görmezden gelmemeli, vakit geçirmeden doktora gitmelisin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.