Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Nisan 2021 Yorumu

23.03.2021
5.543
Oğlak Burcu Nisan 2021 Yorumu

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanların morallerini düzeltmeye çalışacaksınız. İş ortamınızda alacak olduğunuz kararlar başkaları tarafından takdir edilecek ve onların gözünde etkili olabileceksiniz.

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Her türlü ikili ilişkileriniz ön planda olacak. Yeni insanlarla tanışmak için girişken olacaksınız. Tanışacak olduğunuz bu insanlarla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Partnerinizle aranızda başka birinden kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Evinizin içindeki durumlarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Evin içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunlara yönelik düzenlemeler için rahatlıkla para bulabileceksiniz. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilir ve onların sorunlarına çare bulmak isteyebilirsiniz.

27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız oldukça olumlu açı alacak. Sevdiğiniz insanla keyifli dakikalar geçireceksiniz ve birbirinizin kıymetini rahatlıkla anlayabileceksiniz. Birlikte yapmaktan hoşlandığınız hobiler varsa bunlara yoğunlaşabilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi daha çok tanıyabilmek için ekstra vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Karşı tarafa kendinize tanıtırken çekingen olabilir ve duygularınızı ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınız varsa onlarla aranızı daha iyi tutmaya çalışacaksınız. Daha öncesinden yaşamış oldukları hayal kırıklıklarını onarmak isteyebilirsiniz ve onlara küçük sürprizler yapabilirsiniz.

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle daha çok zaman geçireceksiniz ve fikirlerinizi onlarla paylaşmak isteyeceksiniz. Anne veya babanızın sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Nisan 2021 Sağlık ve Kariyer

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. İş hayatınızla ilgili olumlu olaylar sizinle olacak. Çok çalışacaksınız ve maddi kaynaklarınızı ikiye katlayacaksınız. Yolunda gitmeyen projeler varsa bunları baştan incelemek isteyebilirsiniz.

27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Psikolojik olarak sizi rahatsız eden konuların üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Kendi içinizde halledemediğiniz konuları halledecek ve kafa rahatlığına kavuşabileceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.