Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2017 Ocak Yorumu

29.12.2016
10.746
Oğlak Burcu 2017 Ocak Yorumu

OĞLAK Burcu Ocak 2017’de hareketli günler yaşıyor. Sıkılmaya fırsat bulamayabilirsiniz. Gerileyen Merkür hareketini 10 Ocak 2017’de tamamlıyor. Ardından gelen 12 Ocak Dolunay etkileri hayata akış açınızı değiştiriyor. Bu ay size en fazla destek olanlar yay burcu, aslan burcu ve koç burcu oluyor. Ay ortasından sonra yaşamdan daha fazla keyif alabilirsiniz. 28 Ocak Yeniay etkileri üzerinizdeki huzursuzluğu söküp alıyor. Güzel enerjilerle, etrafınıza neşe saçmaya başlıyorsunuz. Oğlak Burcu iş hayatı Ocak 2017’de memnun edici gelişmelerle dolu. Yeni işler, anlaşmalar, başlangıçlar ve ortaklıklar söz konusu.

Oğlak Burcu Ocak 2017’de aşk hayatında farklı gelişmeler yaşanabilir. Aşktan beklentiniz, bu ay büyük oranda karşılık buluyor. Aşkta şans, Ocak ayında Oğlak Burcu ile yan yana ilerliyor. Geçen zamanda yaşanan tartışmalar bu ay yaşanmıyor. Karşı cinsi daha tanıyor, kendinize eş seçerken istekleriniz doğrultusunda ilerliyorsunuz. Uzun zamandır seven ama yaklaşacak cesareti bulamayan oğlak burcu, bu ay bu fırsatı yakalıyor. Daha istekli, etkileyici ve kararlısınız. Duygulara önem verdiğiniz kadar, mantığı da önemsiyorsunuz. Evli oğlaklar için hayat daha güzel. Eşinize yeniden aşık olabilir ve kendinize aşık edebilirsiniz.

Ocak 2017 Oğlak Burcu aile ve ilişkileri oldukça samimi. Düğün, davet gibi çeşitli organizasyonların çok olacağı bu ay, uzun süredir görmediklerinizle karşılaşabilirsiniz. Sizin de fark edeceğiniz bazı sinsiliklere dikkat etmelisiniz. Ortamda, özellikle önemli konular hakkında konuşmamaya çalışın. Kardeşi olanlar, kardeşlerden birinin hayatıyla ilgili alacağı güzel haberlere sevinebilir. Aile arası ufak toplantıların yapılacağı bu ay, sizin için oldukça keyifli geçiyor.

Ocak 2017 Oğlak Burcu sağlığı ne iyi, ne de kötü. Ay içinde yaşanabilecek ufak sağlık sorunları sizi fazla zorlamıyor. Ancak dikkate almazsanız, ciddi boyutlara ulaşabilir. Doktorun dediklerinin dışına çıkmayın ve almanız gereken ilaçlar olduğunda vaktinde alın. Kontroller ihmal edilmemeli. Vakit bulduğunuzda canlanmak için egzersizler yapın. İyi beslenin ve bol C vitamini alın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.