Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Ocak 2019 Yorumu

25.12.2018
10.772

Yaşananları, anlık şeyleri dramatize etmemekte fayda var. Neye nasıl baktığın önem kazanıyor. Çok ufak bir şeyi kafana takarak büyütürsen ortaya devasa sorunlar çıkabilir. İç dünyandaki karmaşık…

Oğlak Burcu Ocak 2019 Yorumu

OĞLAK Burcu Ocak 2019’da hayatında denge isteyen konular var. Yaşananları, anlık şeyleri dramatize etmemekte fayda var. Neye nasıl baktığın önem kazanıyor. Çok ufak bir şeyi kafana takarak büyütürsen ortaya devasa sorunlar çıkabilir. İç dünyandaki karmaşık yapıyı çözmeye çalışma. Değişeme karşı direnme ve bazı şeyleri olduğu gibi kabul etmeye bak. Sen değiştiğinde her şeyin değiştiğini göreceksin sevgili Oğlak Burcu.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Parçalı Güneş Tutulması etkisi ile iletişimde sıkıntı yaşanabilir. Kardeşlerin, anne-babanın dahil olduğu konularda hassasiyet var. Yapıcı olman gereken bir zaman. 21 Ocak 2019 Tam Ay Tutulması etkisiyle duygusal yaşamında alacağın kararlara önem vermen gerekiyor. Her zamankinden farklı düşünerek farklı bir yola girebilirsin.

Oğlak Burcu Ocak 2019 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Ocak 2019’da tarihinde tek çizgide ilerlemiyor. Bir ilişkin varsa partnerinin her zamankinden daha anlayışlı olması gerekiyor. Ruhsal boyutta yaşadığın kişisel eksiklikleri aşman için zamana ihtiyacın var. Kimsenin çözüm olamayacağı türden şeyler hissediyorsun. Senin hayatında aşkın önüne koyduğun öncelikler var. Sorularına alamadığın cevaplar kafanı karıştırıyor. Her şeyden emin olana kadar bu böyle olacak. Bekar Oğlak Burcu aşk hayatında Ocak 2019’da yeni tanışmalar var. Duygu ve düşünce anlamında etkileneceğin biriyle yeni bir yola çıkabilirsin.

Oğlak Burcu Ocak 2019 Aile ve İlişkiler

Ocak 2019’de Oğlak Burcu aile ve ilişkileri iyi şekilde devam ediyor. Geçmişte yaşanan bazı anlaşmazlıkların zaman zaman su yüzüne çıkması büyük sıkıntı yaratmıyor. Aileden birinin buna sebep olduğunu düşünerek uyarabilirsin. Çevrendeki insanlara göre farklı tavır sergiliyorsun. Sevdiğin aile bireylerini anlamaya çalışıyor, onlara hak ettiği değeri veriyorsun. Sosyal çevre ile olan uyumun artıyor. Arkadaşlar arası rutin buluşmalarınıza daha fazla önem veriyorsunuz.

Oğlak Burcu Ocak 2019 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Ocak 2019’da ortada görünüyor. Sen sağlığına özen gösterdiğin sürece rahatsızlanmıyorsun. Ancak ipin ucunu bıraktığın anda her şey raydan çıkabiliyor. Bu ay her zamankinden fazla enerjiye ihtiyaç duyacaksın. Sağlık konusunda tedbiri elden bırakmamalısın. Stresli anlarda sakinliğini korumaya ve mümkünse ortamdan uzaklaşmaya çalış.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.