Oğlak Burcu Ocak 2021 Yorumu

6.209
Oğlak Burcu Ocak 2021 Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak ve maddi konularınız ön planda olacak. Birikiminiz varsa bununla ilgili bir yatırım fırsatı elde edebilirsiniz.

Yine 8 Ocak 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak ve çevrenizdeki insanlarla etkileşiminiz giderek artıyor. Kişisel ihtiyaçlarınız varsa bunlara yönelik biraz fazla harcama yapabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızın arasında çok fazla söz edileceksiniz ve göz önünde olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, kendinizin dışında almış olduğunuz sorumluluklar varsa bunları hafifletmek isteyeceksiniz. Sağlık problemlerinize odaklanacağız ve daha iyi bir beslenme şekline geçeceğiniz Yeni Ay yaşayacaksınız.

28 Ocak saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, çocuklarınız varsa onlar ile ilgili konularda sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ani çıkışlara dikkat edin. Ay sonuna doğru sıkıntı yaşamamak için finansal konulara biraz daha özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

7 Ocak 2021 tarihinde Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yapacak bu sayede özel hayatınız ile ilgili olumlu gelişmeler göreceksiniz. Demoralize eden konulardan sıyrılarak ilgilinizi ve alakanızı daha fazla partnerinize yönlendirebileceksiniz. Bu sayede aşk hayatınız giderek hareketlenecek.

11 Ocak 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı içerisinde olacaklar ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerekebilir. Partnerinizle aranızda sorun yaratacak olan konular varsa bu konulara karşı ani çıkış yapmamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak 2021 tarihinde Uranüsün ters açıları son bulacak. Aile içerisinde kafanızı karıştıran soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirerek eğlence odaklı olabilirsiniz.

Kardeşlerinizin eğitim hayatlarını ilgilendiren bir konu hakkında kafanız karışabilir ve bu sorunu üstlenmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde büyük bir yenilenmeye giderek kendinize daha vizyon katacak insanlarla tanışacaksınız. Yeni insanlar tanımak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Bu durum sizin finansal özgürlüğünüzü kısıtlamaya doğru gidebilir. Yapacak olduğumuz bir iş görüşmesi varsa iletişim sıkıntısından dolayı bazı gecikmeler ya karşılaşacaksınız. Eşiniz ile ilgili elektronik eşya almak istiyorsanız bu retro hareketinde almayın, elinizde olan eşyalara da iki kat dikkat edin. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir ay içerisinde giriyorsunuz. Bu yüzden belinizi omurgamızı boynumuzu sakatlanmamak için olarak ağır şeyler kaldırmamız

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.