Oğlak Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

4.501
Oğlak Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. Daha önceden yapılması gereken ödemelerin aksadığını fark edebilirsiniz. Kendinizi sıkmamalı, güvendiğiniz insanlardan bu konu hakkında destek almaya çalışmalısınız. Sizin için önemli olan evrakların yediklerini aldığınızdan emin olmalısınız.

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. Bu dönem içerisinde kararsız kaldığınız konular ön plana çıkabilir. Kendinizi çok fazla sıkıştırmamalı, stres altında hissettiğiniz durumlardan uzaklaşmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu dönem içerisinde dış görünüşünüz de değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için alacak olduğunuz radikal kararlar sayesinde enerjinizi daha iyi toparlayabiliceksiniz.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Eski sevgilinizden tekrar etkilenebilir, onunla birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz var ise bununla ilgili ufak tefek problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz inişli çıkışlı yollar son buluyor. İlişkiden ne istediğinize karar verecek ve partnerinize bunu aktarmaya çalışacaksınız. İlişkiniz yok ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak istemeyebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha fazla özgür hissetmek isteyeceksiniz. Alacak olduğunuz bir etkinlikte hoşunuza giden bir kişi ile etkileşim içerisine girebilirsiniz.

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Enerjinizi olumlu bir şekilde kullanılabilecek, aşk hayatınızı bu sayede hareketlendireceksiniz. Yeni insanlar tanıyarak flörtleşmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte uzun uzun sohbetler edecek ve aile içerisindeki problemleri çözüme kavuşturmaya çalışacaksınız. Birlikte başlamak istediğiniz bir proje için başkalarından fikir almak istediğinizi aktarabilirsiniz.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. Arkadaşlarınızla daha öncesinden planlamış olduğunuz bir seyahati gerçekleştireceksiniz. Burada alacak olduğunuz kararlardan ileride pişman olabilirsiniz. Samimiyetine güvendiğiniz bir arkadaşınızla sırrınızı paylaşmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konularınızı düşünecek ve yeni planlar içerisinde olacaksınız. Hesaplarınızda düzensiz olarak gördüğünüz kısımlar var ise bunları elinizden geldiğince yoluna koymak isteyebilirsiniz. Yatırımlarınıza odaklanacak, ertelemiş olduğunuz projeleri gerçekleştirmeye çalışacaksınız.

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Hesabınızda olmayan beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Para ile ilgili unuttuğunuz sorumlulukların üzerinde durmanız gerekebilir. Daha öncesinden almayı beklediğiniz bir para var ise bunu temin edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.