Oğlak Burcu Ocak 2023 Yorumu

2.846
Oğlak Burcu Ocak 2023 Yorumu

Ocak ayında hayatınızda ilgili almak istediğiniz bazı kararları tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar ve konuşmalar varsa bunları yapmak için özellikle Merkür, retrosunun bitmesini beklemelisiniz. Geleceğe yönelik planlarınız da size engel olan durumları tespit edecek, bu durumları ortadan kaldıracaksınız. Hayata daha hırslı ve pozitif bir şekilde yaklaşmanız size güzel fırsatları getirecektir. Sezgilerinize güvenmeli, kararları kendi içinizde değerlendirmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınızda duygusal kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen hastalıklara dikkat etmeye çalışmalısınız. Özellikle dizlerde, dişlerde ve kemiklerde romatizmal hastalıklar karşınıza çıkabilir. İkili ilişkilerde biraz daha hassas bir dönem yaşayabilirsiniz.

21 Ocak Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Para ile ilgili konularda önemli adımlar atmak istiyorsanız, için Yeni Ay size şans getirecek. Yatırımlarınız güçlenecek ve yeni gelir kapıları elde edeceksiniz. Aynı zamanda yapacak olduğunuz anlaşmalar başkaları tarafından desteklenecek.

Oğlak Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

1 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Plüton ile kavuşum içerisinde olacak. Hayatınızı ilgilendiren önemli konularda yenilikler söz konusu olmaya başlayacak. Uzun zamandan beri karar almakta zorlandığınız durumlar var ise bu durumları partnerinizle paylaşma düşüncesinde olacaksınız.

20 Ocak 2023 tarihinde güneşi Kova burcuna geçiş yapacak. İlişkiniz için ciddi kararlar almak için güzel bir döneme geçiş yapıyorsunuz. İlişkisi olmayanlar, Ocak Ayının sonlarına doğru yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişkinin sizin için doğru bir karar olduğunu anlayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte farklı deneyimler edinmek sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

18 Ocak 2023 tarihinde Merkür, Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak. İşlerinizde aksayan durumlar var ise ailenizle birlikte bunları çözeceksiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde çözülmeler söz konusu olmaya başlayacak. Aile ilişkilerinizi sarsan olaylardan mümkün olduğunca uzak duracaksınız.

27 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Akraba, yakın çevre ve kardeşlerinizle olan iletişiminiz giderek hızlanmaya başlayacak. Birlikte yeni keşifler sağlayabilir, eğlence anlayışınızı değiştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte alacak olduğunuz kararları hayata geçirmek isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Maddi kazançlarınız giderek düzelmeye başlayacak. Bağlantılarınızı geliştirerek, kazançlarınızı da hızlandırma fırsatı yakalayacaksınız. Yatırımlarla ilgili durumlarda önemli kararlar söz konusu olabilir. Hayatınızda yarım kalan konular var ise bunları tamamlayacaksınız.

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak. İş hayatınızda gerileyen alanlar var ise bu alanları aktifleştirmek için yeni arayışlara girebilirsiniz. Kariyer anlamında karşınıza çıkan problemleri geride bırakacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.