Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Sonbahar Yorumu

26.08.2016
28.591
Oğlak Burcu Sonbahar Yorumu

OĞLAK Burcu 2016 Sonbahara beklentilerinin karşılık bulacağı ümidiyle giriyor. Beklentilerinizin bir çoğunu da karşılıyorsunuz. Sıkıntılarınız bir bir azalıyor. Aklınızdan geçen çalışmalarınızı hayata geçirme fırsatı bulacaksınız. Sorumluluklarınızın artacağı bu dönemde çocuğu olanlar iki kat çaba sarf etmek zorunda kalıyor. Oğlak burcu özel hayatında bazı kararsızlıklar yaşıyor. Oldukça hassas ve kırılgansınız. Ancak bu dönemde yüzünüzü güldürecek aşk fırsatlarına hazırlıklı olmalısınız.

Oğlak Burcu Eylül 2016’ya hırslı bir başlangıç yapıyor. Sosyal yaşam, özel yaşam, aile ve arkadaşlar tamamen geri planda kalıyor. Tamamen işlerinize kanalize olmuş durumdasınız. Genel anlamda başarılı olacağınız Eylül ayı sizi biraz yıpratabilir. Bununla birlikte gelir-gider dengenizi düzene sokuyorsunuz ve borçlarınızın büyük bir bölümünden kurtuluyorsunuz. Oğlak burcu aşk hayatı konumunda üzüntülerinden sıyrılmaya çalışıyor. Geçmişe dair kırgınlıklarınız geçmemişken yola devam edemiyorsunuz. Bekar oğlaklar yeni aşka hazır hissetmemekle birlikte, karşılarına çıkan fırsatları göz hapsine almayı ihmal etmiyorlar.

Oğlak Burcu Ekim 2016 iş hayatı biraz stresli. Çoğalan işler, beceriksiz iş arkadaşları ve riskli girişimlerin bir araya gelebileceği bir dönem. Sizin oldukça planlı ve dikkatli davranmanız gerekiyor. Öfkeyle hareket etmek aleyhinize olacaktır. Bazı durumları zamana yayın. Bu dönemde bazı oğlaklar iş değiştirmek isteyebilir, size tavsiyemiz bir süre beklemenizdir. Oğlak burcu aile hayatı geri plana düşüyor. İş konumundaki stres sizi olumsuz şekilde etkilerken, bu durum yaşam alanınıza da yansıyor. Rahatlayabileceğiniz, keyif alacağınız ortamlara girmenizi tavsiye ediyoruz. Sağlığınız psikolojinizle birlikte değişiklik gösteriyor. Düşüncelerinizi düzene sokmalı, öfke kontrolü sağlamalısınız.

Oğlak Burcu Kasım 2016 itibariyle inişli-çıkışlı yol alan iş hayatını düzene sokuyor. Kariyerinizden beklentiniz daha yüksekti. İsteklerinizin bir çoğunu gerçekleştiremediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak sakin şekilde hareket eder ve aynı çizgide ilerlemeyi başarabilirseniz isteklerinizi yerine getirebileceksiniz. İletişimin bu konulardaki önemini unutmayın. Oğlak burcu bu ay özel yaşam konusunda daha istekli. Evli oğlaklar evliliğindeki kısıtlamaları ortadan kaldırıyorlar. Partnerinizle uzun konuşmalar yapabilirsiniz. Bekar oğlaklar aşktan yana çok şanslı bir döneme giriyor. Sağlığınız eskiye oranla daha iyi.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.