Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Şubat 2018 Yorumu

20.01.2018
12.001
Oğlak Burcu Şubat 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Şubat 2018 içinde daha verimli işlerde rol oynuyorsun. Kariyer hayatın bir hayli aktifleşiyor. Çalışma düzenine kendi fikirlerin ışığında devam edeceksin. Devam eden işleri hızlandırman artan sorumlulukları beraberinde getiriyor. Kazancın önemli oranda artıyor. İyi yönde değerlendirmen gereken bir süreçtesin. Kendini fazlasıyla işine ve çevre hayatına kaptırıyorsun. Bununla birlikte aile hayatında geri plana ittiğin şeyler iletişimsel sorunları gündeme getirebilir. Özel yaşamında rahat hareket edememen düşüncelerinin farklı alanlara kaymasına neden olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri alacağın bazı kararlara engel olabilecek nitelikte. Değişmesi olası risk içeren durumlar hakkında harekete geçmemelisin. Yeniayla birlikte duyguların inişli çıkışlı bir yola giriyor. Kendini anlam veremediğin bir boşlukta bulabilirsin. Gelip geçici olan bu dönemi sakin kalarak atlatabilirsin.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu Şubat 2018 aşk hayatı tarihinde ilgini tümüyle sevdiğin insana yöneltemiyorsun. Ayın bazı günlerinde isteksizlik baş gösterebilir. Kalbinle aklın arasında kalacağın bu zaman zarfında muhtemelen kalbinin sesini dinleyecek ve yanılmadığını göreceksin. Uzun zamandır beklediğin bir tanışma veya buluşma bu ay içinde gerçekleşebilir. Ancak hayal ettiğinden farklı bir durumla karşılaşabilirsin. Bu gibi sonuçlarla karşılaşmamak için karşındaki insanı tam manasıyla tanımadan ona abartılı değerler yüklememelisin. Evlilikler aynı şekilde devam ederken eşler arasında yeni sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde ebeveynlerin devreye gireceği durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle evlilik sürecinde olanları daha fazla ilgilendiren yeni gelişmeler gündeme oturabilir. Çiftlerin yaşlananlara vereceği tepki gelecekle ilgili alınacak kararları etkileyebilecek nitelikte. Yakın çevre ve arkadaşların yönlendirmeleri de ilişkileri en fazla etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Sevgili Oğlak Burcu Şubat 2018 tarihinde kalbini ve isteklerini dikkate almalı, kimin ne dediğini çok da umursamamalısın.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Sağlık

Oğlak Burcu Şubat 2018’de sağlığı hem fiziksel hem de zihinsel yönden oldukça güçlü görünüyor. Onca hareketlilik arasından iyi sıyrılıyorsun. Bunu da sağlığına gösterdiğin öneme ve güçlü metabolizmana borçlusun. Süregelen rahatsızlıklarda önemli ölçüde iyileşme kaydediliyor. Kendi kendinin doktoru olmak tanımı sana çok uyuyor. Sağlığına iyi gelen şeyleri bilerek hayatını sürdürmen sana her anlamda sağlık kazandırıyor.